ŞİŞME TABAN BOT

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺1,00 - ₺59.826,00

15 adet ürün var.

Toplam 42 üründen 1-15 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Şişme Taban Bot & % 25'e Varan İndirim Fırsatı & 12 Taksit

ŞİŞME TABAN BOT

Şişme bot ürünleri arasında şişme taban özelliklere sahip modeller yer alıyor. Bu modeller, kolay taşınabilir, hafif ve az yer kaplayan formata sahiptir. Kıyadan fazla açılmayan, kürek kullanacak ve çok sayıda kişi taşımayacak kişilerin bot tercihleri şişme taban olabilir. Bu modellerin, birtakım avantajları vardır. Ancak bazı konularda dezavantaja sahiptir.

Şişme taban bot neden tercih edilebilir?

Balık tutma önemli bir hobiniz olabilir; ve bunun için kıyıdan biraz açılmayı planlayabilirsiniz. Bunun için gereken botun hafif, katlanabilir ve her an başka bir yere transfer edilebilecek özelliklere sahip olmasınız bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu botun kolay kurulabilir olması da bir başka gereksinimdir.

Şişme taban bot, katlanabilir özelliktedir ve kendi çantasında taşınabilir. Kurulumu da, 15-20 dakikadır. Kendi pompasıyla şişirilir ve hazır hale geldikten sonra suya kolayca taşınabilir. Botun dezavantajları arasında tabanın şişme olması vardır. Bu nedenle, fazla yük taşıma kapasitesi söz konusu değildir. Ayrıca, ayakta durma zor olabilir. Botla yüksek hız yapabilme imkanı yoktur. Bu nedenle yüksek hıza sahip deniz motorları takılamaz. daha düşük hıza sahip, elektrikle çalışan deniz motorları takılabilir.

Aşırı dalgalı denizler

Şişme taban aşırı dalgalara sahip denizler için uygun değildir. Bu nedenle, bot tipini belirlemeden önce ihtiyacınızı en iyi şekilde belirlemelisiniz. Belirlerken, botu kullanmayı düşündüğünüz denizin durumunu da hesaba katlamalısınız. Göl suları ve aşırı dalgalı olmayan denizler için şişme taban bot modelleri gayet uygundur. Ülkemizde, hemen hemen her deniz için kullanılabilir. Ancak Karadeniz’in bazı sahillerinde şişme taban botları kullanmak doğru değildir.

Şişme taban bot fiyatları

Şişme taban bot fiyatları, diğer bot modelleri kıstas alındığında gayet uygundur. Birinci sınıf kumaştan imal edilenlerin fiyatları, ortalamanın üzerinde olabilir. PVC naylon kumaş modelinden imal edilen botun ömrü kısa olabilir. Ayrıca, bu kumaş türü birinci kaliteye göre ağırdır. Bot tercihi yapmadan önce kumaşın rengine de dikkat edilmelidir. Koyu renk tercih edilmemelidir. Açık renkler, güneş ışınlarını yansıtır ve botun ısınmasını en aza indirir. Bu duruma dikkat ederek şişme taban bot seçebilirsiniz.