MODELLER

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺0,00 - ₺62.652,00

6 adet ürün var.

Toplam 6 üründen 1-6 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Portatif Vinç Modelleri & %20'ye Varan İndirim Fırsatı & 12 Taksit

MODELLER

Portatif vinçler, küçük tonajlı ürünlerin bir noktadan farklı bir noktaya transferi için imal edilen taşıma sistemidir. İnsan tarafından taşınması zahmetli ve zaman kaybedici yüklerin hızlı şekilde taşınmasını sağlıyor. Bu anlamda, zamandan tasarruf elde edilmesini mümkün kılan ve iş verimliliğini artıran pratik vinç ürünüdür. Montaj ve demontajı oldukça basittir. Bir yerden başka bir noktaya transfer edilebilir. Değişik modelleri vardır.

Portatif vinç modelleri

Portatif vinçlerin kullanım süresinin uzun olması için çelik alaşımdan imal ediliyor. Böylece daha dayanıklı ve işlevsel bir yük taşıma aracı haline geliyor. Ancak belirlenen kapasitenin üzerinde yük taşınması halinde kullanım ömrü kısalabilir. Bu nedenle, ihtiyaca göre portatif vinç tedarik edilmesi lazımdır.

Vinç modelleri arasında sabit olanlar vardır. Bunlar; 500 ila 1500 kilogram arasında taşıma kapasitesine sahiptir. Güçlü bir motora sahiptir ve 120 metreye kadar yük kaldırabilir. Halatlı vinç modelleri de vardır. Bunlar 5 bin kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Bir diğer portatif vinç modelleri ise, raylı sisteme sahip olanlardır. Bunlar ise, 20 bin kiloya kadar yük kaldırabilir.

Portatif vinç kullanım alanları

Ağır tonajlı yük kaldırabilme potansiyeline sahip portatif vinç sistemleri, ağır sanayi dallarında kullanılabilir. Bu anlamda, geniş bir kullanım yelpazesi vardır. Şantiye, liman, maden ocakları, tamirhaneler ve antre gibi yük taşınan bölgelerde yaygın olarak tercih edilir. Motorlu sistemlerdir. Çetin kış ve yaz şartlarına dayanıklı sistemlerdir. Elektrikli motor veya fosil yakıtla çalışan modelleri bulunuyor.

Portatif vinç fiyatları ne kadar?

Portatif vinç almanda önce ihtiyaç tespitinin yapılması önemlidir. Vincin kullanılacağı çalışma alanındaki maksimum yük ağırlığı dikkate alınması lazımdır. Böylece, taşıma kapasitesi en iyi vinç modeli tedarik edilebilir. Yük ağırlığı yüksek olmayan sektörler için düşük profilli vinç sistemi tedarik edilmelidir. Fiyatlar, taşıma kapasitesine göre değişiklik arz edebilir. Vincin motor gücü, yükü kaldırabildiği yükseklik gibi hususlar da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor.