Hakkımızda

Batı Marine

Batı Teknoloji Elektronik Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Batı Marine; özgürlüğe açılan yol.

2016 yılında ana sitemiz FİŞ Jeneratör'ü açtığımızda ilk adımda deniz araçları satışı fikri yoktu. Fakat ürün gamını zenginleştirdikçe fark ettiğimiz bir takım fırsatların olduğunu görmeye başladık.

Batı Marine'i açma fikri de, fisjenerator.com'daki ağırlıklı olan deniz araçları kategorimiz için oluştu. Böylece bu önemli kategorideki motor ve ekipmanları daha etkili sunma hedefine erişiyoruz. Her motor bizim için özgürlüğe açılan yolun bir ferdi, ufuk çizgisine en yakın noktaya gitmenizi bilmek küçük de olsa katkımızın olması bizi çok sevindiriyor.

Blog sayfalarımızda deniz motorları, bot teknolojileri ve diğer tüm ilgili ekipmanlarla ilgili faydalı bilgileri, çevirileri, makaleleri bulabilirsiniz. Satılan her ürünün bir hikayesinin olduğunu ve belli bir talebi gözettiğini düşünerek yazılarımızda belli bir kaliteye önem veriyoruz. 

Genel olarak stoklarımızı en düşük seviyede tutmayı tercih ediyoruz (sadece çok sattığımız seçme bir stoğumuz var) fiziki bir teşhir alanımız da var, online mağazayız. Belki her zaman en iyi fiyatı veremiyor olabiliriz ancak tedarikçilerimizle ve bayiliğini yürüttüğümüz firmalarla nakit ve güvene dayalı ilişkilerimizle sağlıyoruz. Böylece size, siparişinizin boyutu ne olursa olsun gereksiz olarak ödenmiş en az 1 kargo bedeli, depo maliyeti, personel maaşı ve sigortası vb. gibi dışsal giderleri ödetmiyoruz.

Ürün sayfalarında gördüğünüz yorumlarımızın tamamı gerçektir. Sizi siparişinizle ilgili her aşamada bilgilendiriyor, kargonun teslimine kadar olan süreci birlikte telefonla veya yazışarak geçiriyoruz.

Şirket bilgilerimizi ve bilmeniz gereken diğer tüm verileri açıkça sunuyor, kolay iletişim kurulabilir olmayı hedefliyoruz. Şirket olarak hiç bir zaman kısa vadeli çıkarları uzun vadeli çıkarlara değişmeyen, doğru sunmaya gayret eden bir firmayız. Korkunuza sebep olan ne varsa bizde hiç biri bulunmuyor ! 

2025 yılına kadar ‘Türkiye’nin en çok deniz motoru ve ilişkili ekipmanları satan e-ticaret sitesi olma’ amacını taşıyoruz. Ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar sizin için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Şimdi Özgürlük Vakti!

ŞİRKETİMİZE AİT DİĞER İNTERNET SİTELERİ:

FİŞ JENERATÖR: 2016 yılında kurulan ilk e-ticaret sitemizdir. Güç ürünleri, deniz motorları, yapı makineleri, tarım makineleri, yenilenebilir enerji, ölçümleme cihazları ana kategorilerinde yaklaşık 3000 adet ürünün satışı gerçekleştirmektedir.

BATI TEKNOLOJİ: 2017 yılında şirketimize adını veren,belli cihazlarda uzmanlaşmış, Türkiye'nin önde gelen teknoloji dağıtıcılarının bayiliğini almış bir e-ticaret sitesidir.

ZİRAİ İŞLER: Nisan 2016 yılında, fisjenerator.com da satılan ürünlerin tanıtımı amacıyla kurulmuş bir haber sitesidir.

ÇİM ROBOTU: Husqvarna Automower akıllı robotik çim biçme makinelerini daha iyi tanıtmak amacıyla kurduğumuz bir tanıtım sitesidir.

BATI EXPORT: Türk mallarını ihraç etmek, mikro ihracat kapsamında satış yapmak amacıyla kurmuş olduğumuz bir sitedir.

AGRO MAKİNE :Tarım, bahçecilik ve hobi makine ve ekipmanları için kurulmuş bir e-ticaret sitesidir.

BİR BAKIŞTA BATI MARINE

  • Orjinal ve distribütör garantili ekipmanlar
  • Müşteri memnuniyetini tek odağı haline getiren anlayış
  • Yüksek güvenlikli 3D ödeme altyapısı
  • En samimi müşteri desteği

HANGİ PAZAR YERLERİNDEYİZ ?