SETLER

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺0,00 - ₺99.442,00

6 adet ürün var.

Toplam 6 üründen 1-6 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Portatif Vinç Seti & %25'e Varan İndirim Fırsatı & 12 Taksit

SETLER

Portatif vinçlerin kullanım alanı oldukça yaygındır. Ağır malzemelerin taşınmasını daha pratik ve kolay hale getiren portatif vinçler, iş güvenliği açısından da avantaj sağlayabilir. Ağır yüklerin insan gücüyle taşınması tehlikeli ve risklidir. Bu nedenle, makine gücünden istifade edilmesi hem iş verimliliği, hem de iş güvenliği açısından elzemdir. Çelik alaşımdan imal edilen, yüksek taşıma kapasitesi ve kaldırma kuvveti bulunan portatif vinçlerin setleri içerisinde yer alan malzemeler arasında, güvenlikle ilgili aksamlar da yer alıyor.

Portatif vinç setleri

Yük taşıma sürecini hızlı olmasını sağlarken aynı zamanda da güvenli olmasının sağlanması gerekiyor. Bu nedenle, birinci sınıf ip ve halat sistemlerinin gereksinim duyuluyor. Bununla beraber, oldukça ağır yükler için güvenli kilit sistemi kaçınılmazdır. Portatif vinç setleri içerisinde polyester ip, halat, kilit sistemi, kancalar ve vincin taşınabilmesi için çanta bulunuyor.

Portatif vinç avantajı

Ağır malzemelerin taşınmasını kolaylaştıran ürünler arasında yer alan portatif vinç, iş süresinin en aza inmesine ve ağır yüklerin güvenli şekilde taşınmasını mümkün hale getiriyor. Soğuk veya sıcak hava şartlarında da güvenli çalışma ortamının sunan vinç sistemleri, sabit veya belli bir düzlem içerisinde hareket ettirilebilir modellere sahiptir. 1 tona kadar taşıma kapasitesine sahip portatif vinçler, çelik alaşımdan imal ediliyor. Uzun kullanım ömrü bulunan, pratik kullanım imkanı sunan, elektrikle veya motor modeline göre fosil yakıtla çalışan portatif vinçler, iş güvenliği için de avantaj sağlıyor.

Portatif vinçler, müstakil olarak veya set şeklinde tedarik edilebilir. Set şeklinde tedarik edilen portaif vinçlerin malzemelerini teker teker tedarik etme gereksinimi yoktur. Bir vinç için gereken tüm aksam ve parçaların yer aldığı setler içerisinde, birinci sınıf malzemelerden imal edilen halat ve güvenlik kancası gibi ürünler yer alıyor. Bu ürünlerin kalitesiz olması, vincin güvenlikle ilgili risk yaratmasına neden olabilir. Kalitesiz bir halatın kopması halinde kazalar yaşanabilir. Bu nedenle, taşıma kapasitesine uygun halat ve ip modellerinin tedarik edilmesi lazımdır.

Portatif vinç setleri içerisindeki malzemeler, vincin özellikleriyle uyumludur. Bu nedenle, güvenlidir ve işlevsel bir kullanım modeli sunmaktadır.