15 adet ürün var.

Toplam 171 üründen 1-15 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Şişme Bot Modelleri  %10'a Varan İndirimli Fiyat - 12 Taksit

ŞİŞME BOTLAR

Balık avı, kamp ve göl gezileri meraklıları için şişme bot ürünleri oldukça önemlidir. Hem uygun fiyata hem de kaliteli bir şişme bot modeline sahip olabilmek için en iyi markanın tercih edilmesi gerekmez. Elbette birinci sınıf kumaştan imal edilen ve kaliteli malzeme kullanan markaların ürünlerini tedarik etmek önemlidir. Ancak şişme bot seçmeden önce ihtiyacınızı belirlemeniz gerekiyor. Aksi durumda, ihtiyacınızdan fazlasına sahip şişme bot modeline yüksek ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Şişme bot modelleri

Birbirinden farklı şişme bot modelleri imal ediliyor. Hepsi de, farklı amaçlara hizmet ediyor. Ahşap tabanlı şişme bot modelleri bunlardan birisidir. Bazı avantajları olsa da, dezavantajları da vardır. Öncelikle hafif bir modeldir. Taşımak kolaydır. Bu kriteri önemli sayanlar için ahşap taban tedarik edilebilir. Ancak ahşap sudan etkilenebilir. Bu da, şişme botun kullanım süresini azaltabilir. Taşıma kapasitesi de yüksek değildir.

Alüminyum şişme bot modelleri ise, suya dayanıklı modeller arasındadır. Bu nedenle, uzun ömürlüdür. Ancak taşıma konusunda dezavantaja sahiptir. Yine de, birden fazla kişiyle balık avı yapacaklar için uygun modeldir. Alüminyum, motorun itme kuvvetine de dayanıklılık gösterebilir. Ayakta durma konusunda da avantaj sağlar.

Daha stratejik amaçlar için imal edilen fiber taban şişme bot modelleri vardır. Bu modeller, dalgalı ve rüzgarlı yerlerde de güvenle kullanılabilir. En güçlü motorların itme hacmine ve kuvvetine dayanabilir. Bu nedenle, askeri amaçlar için tercih edilen modeller arasındadır. Diğer taban modellerine göre daha yüksek fiyattan satışa sunuluyor.

Şişme taban bot modelleri

Tabanı da şişme özelliğine sahip şişme bot modeli vardır. Bu model, taşıma konusunda avantaj sağlar. Katlanabilir ve kendi çantasında saklanabilir. Şişirme çözümü için de imal edilen özel pompaları vardır. Böylece 10-15 dakikada hazır hale getirilebilir. Bazı dezavantajları da vardır. Motorla kullanabilmek zordur. Kürekle çekilebilir, üzerinde ayakta durmak da mümkün değildir. Zemin yumuşaktır. Taşıma kapasitesi ise, modeline göre değişiklik gösterebilir.

Birinci sınıf kumaştan imal edilen şişme botlar, hafiftir. Dayanıklıdır ve güneş ışınlarından etkilenmez. Herhangi bir hasarda ise, yamalanması mümkündür.