DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORLARI

Filtreleme ölçütü

Çalıştırma Sistemi

Çalıştırma Sistemi

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺0,00 - ₺5.700.270,00

Motor Gücü (HP)

Motor Gücü (HP)

Şaft Uzunluğu

Şaft Uzunluğu

Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti

15 adet ürün var.

Toplam 245 üründen 1-15 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Dıştan Takma Deniz Motoru Modellerinde %20'ye Varan İndirim, 12 Taksit

DIŞTAN TAKMA DENİZ MOTORLARI

Deniz motorları için üretilen farklı standartlara sahip deniz motorları bulunuyor. Birden fazla deniz motoru arasından hangi modelin ve teknolojinin tekneniz açısından ideal olduğunu belirlemek zor olabilir. Birden fazla model ve ürün arasından doğru tercihi yapabilmek için bazı kriterlere dikkat edilmesi gerekiyor.

Dıştan takma deniz motoru avantajı nedir?

En çok tercih edilen modeller arasındadır. İçten takma motorlarla beraber kullanılma imkanı da vardır. Daha çok sürat için tercih edilen modellerdir. Tekne büyüklüğüne ve cinsine göre değişik güçte modelleri yer alıyor. Ortalama 300 kilo ağırlığında imal edilen dıştan takma deniz motoru, içten takma gibi sabit sistem değildir. Taşınabilir özelliğe sahiptir. Dolayısıyla, bir tekneden başka bir tekneye transfer edilebilir.

Dıştan takma deniz motoru modelleri, hem benzinli hem de elektrikli olarak imal ediliyor. Elektrikli modelleri, daha hafif ve az yolcusu bulunan tekne modelleri için idealdir. Sürat için tercih edilmesi gereken model, benzinli veya dizel yakıtlı motorlardır. Güvenlik sistemleri bulunan, göstergeleri dijital olan ve hidrolik sisteme sahip deniz motoru ürünleri, dalgalı ve rüzgarlı denizlerde de başarılı performans gösteriyor.

Dıştan takma deniz motoru fiyatları

Yüksek güce sahip motorların fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir. Yine, kullanılacakları teknenin büyüklüğüne göre motor tercihi yapılması icap ediyor. Bu da, motorun beygir ve silindir hacminin artması demektir. Motorun itme kuvveti arttıkça, fiyatı da yükseliyor. Oldukça ucuz deniz motoru modellerinin tercih edilmemesi lazımdır. Deniz motoru üretiminde kendisine kanıtlayan Hondo gibi markaların ürünleri seçilmelidir.

Ucuz ve kalitesiz deniz motoru imalatı yapan markaların ürünleri, kısa süre sonra arıza çıkarabilir. Motor, kullanılmaz hale gelebilir. Motorun bakım masrafları, yüksek olabilir. Kaliteli ve AB standartlarında imal edilen motorların bakım maliyetleri düşüktür. Yakıt tüketimleri azdır. Bu gibi özellikler sayesinde bütçenize ek yük ve maliyet eklenmez. Motorların mutat bakımları yapıldığında, uzun ömürlü olur ve performans kaybı yaşanmaz.