Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250551B-552B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

5 809 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7835 TL5 845 TL
8735 TL5 879 TL
9657 TL5 913 TL
10595 TL5 948 TL
11544 TL5 983 TL
12502 TL6 016 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7834 TL5 833 TL
8734 TL5 870 TL
9657 TL5 907 TL
10595 TL5 944 TL
11544 TL5 980 TL
12502 TL6 017 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7839 TL5 867 TL
8737 TL5 896 TL
9659 TL5 925 TL
10597 TL5 965 TL
11545 TL5 994 TL
12502 TL6 023 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7835 TL5 840 TL
8735 TL5 876 TL
9657 TL5 913 TL
10595 TL5 950 TL
11545 TL5 986 TL
12502 TL6 023 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7836 TL5 846 TL
8742 TL5 930 TL
9664 TL5 968 TL
10600 TL5 993 TL
11549 TL6 030 TL
12506 TL6 068 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7830 TL5 809 TL
8732 TL5 849 TL
9654 TL5 886 TL
10593 TL5 922 TL
11542 TL5 960 TL
12500 TL5 996 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7835 TL5 840 TL
8735 TL5 876 TL
9657 TL5 913 TL
10595 TL5 950 TL
11545 TL5 986 TL
12502 TL6 023 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 809 TL5 809 TL
22 905 TL5 809 TL
31 937 TL5 809 TL
41 453 TL5 809 TL
51 162 TL5 809 TL
6968 TL5 809 TL
7830 TL5 809 TL
8732 TL5 849 TL
9654 TL5 886 TL
10593 TL5 922 TL
11542 TL5 960 TL
12500 TL5 996 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.