Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250551B-552B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

6 012 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7865 TL6 050 TL
8761 TL6 085 TL
9680 TL6 121 TL
10616 TL6 157 TL
11563 TL6 193 TL
12519 TL6 228 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7863 TL6 038 TL
8760 TL6 075 TL
9680 TL6 114 TL
10616 TL6 152 TL
11563 TL6 190 TL
12519 TL6 228 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7868 TL6 072 TL
8763 TL6 103 TL
9682 TL6 133 TL
10618 TL6 175 TL
11565 TL6 205 TL
12520 TL6 235 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7864 TL6 045 TL
8761 TL6 082 TL
9680 TL6 121 TL
10616 TL6 158 TL
11564 TL6 196 TL
12520 TL6 234 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7865 TL6 051 TL
8768 TL6 139 TL
9687 TL6 178 TL
10621 TL6 203 TL
11568 TL6 242 TL
12524 TL6 280 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7859 TL6 012 TL
8757 TL6 054 TL
9677 TL6 093 TL
10613 TL6 130 TL
11561 TL6 169 TL
12518 TL6 207 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7864 TL6 045 TL
8761 TL6 082 TL
9680 TL6 121 TL
10616 TL6 158 TL
11564 TL6 196 TL
12520 TL6 234 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 012 TL6 012 TL
23 006 TL6 012 TL
32 004 TL6 012 TL
41 503 TL6 012 TL
51 203 TL6 012 TL
61 002 TL6 012 TL
7859 TL6 012 TL
8757 TL6 054 TL
9677 TL6 093 TL
10613 TL6 130 TL
11561 TL6 169 TL
12518 TL6 207 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.