Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250560B-561B-563B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

9 268 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 333 TL9 325 TL
81 173 TL9 380 TL
91 049 TL9 435 TL
10949 TL9 490 TL
11868 TL9 546 TL
12800 TL9 600 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 330 TL9 308 TL
81 171 TL9 365 TL
91 048 TL9 424 TL
10949 TL9 484 TL
11868 TL9 541 TL
12800 TL9 600 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 338 TL9 360 TL
81 176 TL9 407 TL
91 051 TL9 453 TL
10952 TL9 518 TL
11870 TL9 564 TL
12801 TL9 611 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 332 TL9 318 TL
81 172 TL9 375 TL
91 049 TL9 435 TL
10950 TL9 493 TL
11869 TL9 550 TL
12801 TL9 610 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 333 TL9 328 TL
81 183 TL9 462 TL
91 059 TL9 523 TL
10957 TL9 562 TL
11875 TL9 622 TL
12807 TL9 681 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 324 TL9 268 TL
81 167 TL9 333 TL
91 044 TL9 392 TL
10945 TL9 449 TL
11865 TL9 509 TL
12798 TL9 567 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 332 TL9 318 TL
81 172 TL9 375 TL
91 049 TL9 435 TL
10950 TL9 493 TL
11869 TL9 550 TL
12801 TL9 610 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 268 TL9 268 TL
24 634 TL9 268 TL
33 090 TL9 268 TL
42 317 TL9 268 TL
51 854 TL9 268 TL
61 545 TL9 268 TL
71 324 TL9 268 TL
81 167 TL9 333 TL
91 044 TL9 392 TL
10945 TL9 449 TL
11865 TL9 509 TL
12798 TL9 567 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.