Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250560B-561B-563B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

9 166 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 318 TL9 223 TL
81 160 TL9 277 TL
91 037 TL9 331 TL
10939 TL9 386 TL
11859 TL9 441 TL
12792 TL9 494 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 316 TL9 206 TL
81 158 TL9 263 TL
91 036 TL9 321 TL
10938 TL9 380 TL
11858 TL9 437 TL
12792 TL9 495 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 323 TL9 258 TL
81 163 TL9 304 TL
91 039 TL9 350 TL
10942 TL9 414 TL
11860 TL9 460 TL
12793 TL9 505 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 317 TL9 216 TL
81 160 TL9 273 TL
91 037 TL9 331 TL
10939 TL9 389 TL
11859 TL9 446 TL
12792 TL9 505 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 318 TL9 226 TL
81 170 TL9 359 TL
91 047 TL9 418 TL
10946 TL9 457 TL
11866 TL9 516 TL
12798 TL9 575 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 310 TL9 166 TL
81 154 TL9 230 TL
91 033 TL9 289 TL
10935 TL9 346 TL
11855 TL9 405 TL
12789 TL9 462 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 317 TL9 216 TL
81 160 TL9 273 TL
91 037 TL9 331 TL
10939 TL9 389 TL
11859 TL9 446 TL
12792 TL9 505 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 166 TL9 166 TL
24 583 TL9 166 TL
33 056 TL9 166 TL
42 292 TL9 166 TL
51 834 TL9 166 TL
61 528 TL9 166 TL
71 310 TL9 166 TL
81 154 TL9 230 TL
91 033 TL9 289 TL
10935 TL9 346 TL
11855 TL9 405 TL
12789 TL9 462 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.