Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250555B-556B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

Stok sorunuz.

7 562 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 087 TL7 609 TL
8957 TL7 654 TL
9856 TL7 698 TL
10775 TL7 744 TL
11709 TL7 789 TL
12653 TL7 833 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 085 TL7 595 TL
8956 TL7 642 TL
9855 TL7 690 TL
10774 TL7 738 TL
11708 TL7 785 TL
12653 TL7 834 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 092 TL7 638 TL
8960 TL7 676 TL
9857 TL7 713 TL
10777 TL7 766 TL
11710 TL7 804 TL
12654 TL7 842 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 087 TL7 603 TL
8957 TL7 650 TL
9856 TL7 698 TL
10775 TL7 746 TL
11709 TL7 793 TL
12654 TL7 841 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 088 TL7 611 TL
8966 TL7 721 TL
9864 TL7 770 TL
10781 TL7 802 TL
11714 TL7 851 TL
12659 TL7 900 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 081 TL7 562 TL
8952 TL7 615 TL
9852 TL7 664 TL
10771 TL7 710 TL
11706 TL7 759 TL
12651 TL7 806 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 087 TL7 603 TL
8957 TL7 650 TL
9856 TL7 698 TL
10775 TL7 746 TL
11709 TL7 793 TL
12654 TL7 841 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 562 TL7 562 TL
23 781 TL7 562 TL
32 521 TL7 562 TL
41 891 TL7 562 TL
51 513 TL7 562 TL
61 261 TL7 562 TL
71 081 TL7 562 TL
8952 TL7 615 TL
9852 TL7 664 TL
10771 TL7 710 TL
11706 TL7 759 TL
12651 TL7 806 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.