Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250555B-556B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

Stok sorunuz.

7 270 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 045 TL7 315 TL
8920 TL7 358 TL
9823 TL7 401 TL
10745 TL7 445 TL
11681 TL7 488 TL
12628 TL7 531 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 044 TL7 302 TL
8919 TL7 347 TL
9822 TL7 393 TL
10744 TL7 440 TL
11681 TL7 485 TL
12628 TL7 531 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 049 TL7 343 TL
8923 TL7 379 TL
9824 TL7 416 TL
10747 TL7 467 TL
11683 TL7 503 TL
12629 TL7 539 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 045 TL7 310 TL
8920 TL7 355 TL
9823 TL7 401 TL
10745 TL7 447 TL
11682 TL7 492 TL
12629 TL7 539 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 046 TL7 318 TL
8928 TL7 423 TL
9830 TL7 470 TL
10751 TL7 501 TL
11687 TL7 548 TL
12633 TL7 595 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 039 TL7 270 TL
8916 TL7 321 TL
9819 TL7 368 TL
10742 TL7 413 TL
11679 TL7 459 TL
12626 TL7 505 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 045 TL7 310 TL
8920 TL7 355 TL
9823 TL7 401 TL
10745 TL7 447 TL
11682 TL7 492 TL
12629 TL7 539 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 270 TL7 270 TL
23 635 TL7 270 TL
32 424 TL7 270 TL
41 818 TL7 270 TL
51 454 TL7 270 TL
61 212 TL7 270 TL
71 039 TL7 270 TL
8916 TL7 321 TL
9819 TL7 368 TL
10742 TL7 413 TL
11679 TL7 459 TL
12626 TL7 505 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.