Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250553B-554B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

6 741 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 132 TL6 788 TL
7978 TL6 842 TL
8862 TL6 896 TL
9772 TL6 943 TL
10704 TL7 031 TL
11642 TL7 060 TL
12595 TL7 132 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 124 TL6 741 TL
7968 TL6 770 TL
8852 TL6 812 TL
9762 TL6 855 TL
10690 TL6 898 TL
11631 TL6 940 TL
12582 TL6 983 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 134 TL6 802 TL
7980 TL6 856 TL
8865 TL6 916 TL
9774 TL6 963 TL
10703 TL7 021 TL
11645 TL7 085 TL
12594 TL7 125 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 124 TL6 741 TL
7969 TL6 777 TL
8853 TL6 819 TL
9763 TL6 862 TL
10691 TL6 905 TL
11632 TL6 947 TL
12583 TL6 990 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 124 TL6 741 TL
7970 TL6 785 TL
8861 TL6 883 TL
9770 TL6 926 TL
10689 TL6 889 TL
11630 TL6 930 TL
12581 TL6 963 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 124 TL6 741 TL
7963 TL6 741 TL
8856 TL6 842 TL
9766 TL6 889 TL
10693 TL6 923 TL
11633 TL6 957 TL
12582 TL6 984 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 124 TL6 741 TL
7969 TL6 777 TL
8853 TL6 819 TL
9763 TL6 862 TL
10691 TL6 905 TL
11632 TL6 947 TL
12583 TL6 990 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 741 TL6 741 TL
23 371 TL6 741 TL
32 247 TL6 741 TL
41 686 TL6 741 TL
51 349 TL6 741 TL
61 124 TL6 741 TL
7963 TL6 741 TL
8849 TL6 788 TL
9759 TL6 831 TL
10688 TL6 873 TL
11629 TL6 916 TL
12580 TL6 959 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.