Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250553B-554B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

6 929 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
7996 TL6 971 TL
8877 TL7 012 TL
9784 TL7 053 TL
10710 TL7 095 TL
11649 TL7 136 TL
12599 TL7 177 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
7994 TL6 958 TL
8876 TL7 001 TL
9783 TL7 046 TL
10709 TL7 090 TL
11649 TL7 133 TL
12599 TL7 177 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
71 000 TL6 998 TL
8879 TL7 032 TL
9786 TL7 067 TL
10712 TL7 116 TL
11650 TL7 150 TL
12599 TL7 185 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
7996 TL6 966 TL
8877 TL7 009 TL
9784 TL7 053 TL
10710 TL7 097 TL
11650 TL7 140 TL
12599 TL7 184 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
7997 TL6 974 TL
8885 TL7 074 TL
9791 TL7 119 TL
10715 TL7 148 TL
11654 TL7 193 TL
12604 TL7 238 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
7990 TL6 929 TL
8873 TL6 977 TL
9781 TL7 021 TL
10707 TL7 064 TL
11647 TL7 109 TL
12596 TL7 152 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
7996 TL6 966 TL
8877 TL7 009 TL
9784 TL7 053 TL
10710 TL7 097 TL
11650 TL7 140 TL
12599 TL7 184 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 929 TL6 929 TL
23 465 TL6 929 TL
32 310 TL6 929 TL
41 733 TL6 929 TL
51 386 TL6 929 TL
61 155 TL6 929 TL
7990 TL6 929 TL
8873 TL6 977 TL
9781 TL7 021 TL
10707 TL7 064 TL
11647 TL7 109 TL
12596 TL7 152 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.