Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250519B-520B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

8 368 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 203 TL8 420 TL
81 059 TL8 469 TL
9947 TL8 519 TL
10857 TL8 569 TL
11784 TL8 619 TL
12723 TL8 668 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 201 TL8 404 TL
81 057 TL8 456 TL
9946 TL8 510 TL
10857 TL8 563 TL
11784 TL8 615 TL
12723 TL8 669 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 208 TL8 452 TL
81 062 TL8 494 TL
9949 TL8 535 TL
10860 TL8 594 TL
11786 TL8 636 TL
12724 TL8 678 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 202 TL8 413 TL
81 059 TL8 465 TL
9947 TL8 519 TL
10858 TL8 571 TL
11784 TL8 623 TL
12724 TL8 677 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 204 TL8 423 TL
81 068 TL8 544 TL
9956 TL8 598 TL
10864 TL8 633 TL
11790 TL8 688 TL
12729 TL8 741 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 196 TL8 368 TL
81 054 TL8 427 TL
9943 TL8 480 TL
10854 TL8 532 TL
11781 TL8 586 TL
12720 TL8 638 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 202 TL8 413 TL
81 059 TL8 465 TL
9947 TL8 519 TL
10858 TL8 571 TL
11784 TL8 623 TL
12724 TL8 677 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 368 TL8 368 TL
24 184 TL8 368 TL
32 790 TL8 368 TL
42 092 TL8 368 TL
51 674 TL8 368 TL
61 395 TL8 368 TL
71 196 TL8 368 TL
81 054 TL8 427 TL
9943 TL8 480 TL
10854 TL8 532 TL
11781 TL8 586 TL
12720 TL8 638 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.