Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250519B-520B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

8 164 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-330 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 371 TL8 221 TL
71 184 TL8 286 TL
81 044 TL8 351 TL
9935 TL8 409 TL
10852 TL8 515 TL
11778 TL8 550 TL
12720 TL8 637 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 361 TL8 164 TL
71 172 TL8 199 TL
81 032 TL8 249 TL
9923 TL8 302 TL
10836 TL8 354 TL
11764 TL8 404 TL
12705 TL8 457 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 373 TL8 237 TL
71 186 TL8 302 TL
81 047 TL8 376 TL
9937 TL8 432 TL
10851 TL8 502 TL
11780 TL8 580 TL
12720 TL8 629 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 361 TL8 164 TL
71 173 TL8 208 TL
81 033 TL8 258 TL
9924 TL8 311 TL
10837 TL8 362 TL
11765 TL8 413 TL
12706 TL8 465 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 361 TL8 164 TL
71 174 TL8 217 TL
81 042 TL8 335 TL
9932 TL8 388 TL
10835 TL8 343 TL
11763 TL8 392 TL
12703 TL8 433 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 361 TL8 164 TL
71 167 TL8 164 TL
81 036 TL8 286 TL
9927 TL8 343 TL
10839 TL8 384 TL
11766 TL8 425 TL
12705 TL8 458 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 361 TL8 164 TL
71 173 TL8 208 TL
81 033 TL8 258 TL
9924 TL8 311 TL
10837 TL8 362 TL
11765 TL8 413 TL
12706 TL8 465 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 164 TL8 164 TL
24 082 TL8 164 TL
32 722 TL8 164 TL
42 041 TL8 164 TL
51 633 TL8 164 TL
61 361 TL8 164 TL
71 167 TL8 164 TL
81 028 TL8 221 TL
9920 TL8 273 TL
10833 TL8 324 TL
11762 TL8 376 TL
12703 TL8 427 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.