Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250517B-518B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

Stok sorunuz.

7 773 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 118 TL7 822 TL
8984 TL7 868 TL
9880 TL7 913 TL
10796 TL7 960 TL
11728 TL8 007 TL
12671 TL8 052 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 116 TL7 807 TL
8982 TL7 855 TL
9879 TL7 905 TL
10796 TL7 955 TL
11728 TL8 003 TL
12671 TL8 053 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 122 TL7 851 TL
8987 TL7 890 TL
9881 TL7 929 TL
10799 TL7 983 TL
11730 TL8 022 TL
12672 TL8 061 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 117 TL7 815 TL
8983 TL7 864 TL
9880 TL7 913 TL
10797 TL7 962 TL
11729 TL8 011 TL
12672 TL8 060 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 118 TL7 824 TL
8993 TL7 937 TL
9888 TL7 987 TL
10802 TL8 020 TL
11734 TL8 070 TL
12677 TL8 120 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 111 TL7 773 TL
8979 TL7 828 TL
9876 TL7 878 TL
10793 TL7 926 TL
11725 TL7 976 TL
12669 TL8 025 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 117 TL7 815 TL
8983 TL7 864 TL
9880 TL7 913 TL
10797 TL7 962 TL
11729 TL8 011 TL
12672 TL8 060 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 773 TL7 773 TL
23 887 TL7 773 TL
32 591 TL7 773 TL
41 944 TL7 773 TL
51 555 TL7 773 TL
61 296 TL7 773 TL
71 111 TL7 773 TL
8979 TL7 828 TL
9876 TL7 878 TL
10793 TL7 926 TL
11725 TL7 976 TL
12669 TL8 025 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.