Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250517B-518B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

Stok sorunuz.

7 461 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 073 TL7 507 TL
8944 TL7 551 TL
9844 TL7 596 TL
10764 TL7 640 TL
11699 TL7 685 TL
12644 TL7 728 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 071 TL7 493 TL
8943 TL7 540 TL
9843 TL7 587 TL
10764 TL7 635 TL
11699 TL7 681 TL
12645 TL7 729 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 077 TL7 536 TL
8947 TL7 573 TL
9846 TL7 610 TL
10767 TL7 663 TL
11700 TL7 700 TL
12645 TL7 737 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 072 TL7 502 TL
8944 TL7 548 TL
9844 TL7 596 TL
10765 TL7 643 TL
11699 TL7 689 TL
12645 TL7 737 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 073 TL7 510 TL
8953 TL7 618 TL
9852 TL7 666 TL
10770 TL7 698 TL
11705 TL7 746 TL
12650 TL7 794 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 066 TL7 461 TL
8940 TL7 513 TL
9841 TL7 561 TL
10761 TL7 607 TL
11696 TL7 655 TL
12642 TL7 702 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 072 TL7 502 TL
8944 TL7 548 TL
9844 TL7 596 TL
10765 TL7 643 TL
11699 TL7 689 TL
12645 TL7 737 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 461 TL7 461 TL
23 731 TL7 461 TL
32 487 TL7 461 TL
41 866 TL7 461 TL
51 493 TL7 461 TL
61 244 TL7 461 TL
71 066 TL7 461 TL
8940 TL7 513 TL
9841 TL7 561 TL
10761 TL7 607 TL
11696 TL7 655 TL
12642 TL7 702 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.