Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250515B-516B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

Stok sorunuz.

6 954 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
71 000 TL6 997 TL
8880 TL7 038 TL
9787 TL7 079 TL
10713 TL7 121 TL
11652 TL7 163 TL
12601 TL7 203 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
7998 TL6 984 TL
8879 TL7 027 TL
9786 TL7 072 TL
10712 TL7 116 TL
11651 TL7 159 TL
12601 TL7 204 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
71 004 TL7 024 TL
8883 TL7 059 TL
9789 TL7 093 TL
10715 TL7 142 TL
11653 TL7 177 TL
12601 TL7 212 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
7999 TL6 992 TL
8880 TL7 035 TL
9787 TL7 079 TL
10713 TL7 123 TL
11652 TL7 166 TL
12601 TL7 211 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
71 000 TL7 000 TL
8888 TL7 100 TL
9794 TL7 146 TL
10718 TL7 175 TL
11657 TL7 220 TL
12606 TL7 264 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
7994 TL6 954 TL
8876 TL7 003 TL
9783 TL7 047 TL
10710 TL7 091 TL
11649 TL7 135 TL
12599 TL7 179 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
7999 TL6 992 TL
8880 TL7 035 TL
9787 TL7 079 TL
10713 TL7 123 TL
11652 TL7 166 TL
12601 TL7 211 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 954 TL6 954 TL
23 477 TL6 954 TL
32 318 TL6 954 TL
41 739 TL6 954 TL
51 391 TL6 954 TL
61 159 TL6 954 TL
7994 TL6 954 TL
8876 TL7 003 TL
9783 TL7 047 TL
10710 TL7 091 TL
11649 TL7 135 TL
12599 TL7 179 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.