Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250515B-516B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

Stok sorunuz.

7 146 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 028 TL7 190 TL
8905 TL7 233 TL
9809 TL7 275 TL
10732 TL7 318 TL
11670 TL7 361 TL
12617 TL7 402 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 026 TL7 177 TL
8903 TL7 221 TL
9808 TL7 267 TL
10732 TL7 313 TL
11669 TL7 357 TL
12617 TL7 403 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 032 TL7 218 TL
8907 TL7 253 TL
9810 TL7 289 TL
10734 TL7 339 TL
11671 TL7 375 TL
12618 TL7 411 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 027 TL7 185 TL
8904 TL7 229 TL
9809 TL7 275 TL
10732 TL7 320 TL
11670 TL7 364 TL
12618 TL7 410 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 028 TL7 193 TL
8912 TL7 296 TL
9816 TL7 343 TL
10738 TL7 373 TL
11675 TL7 419 TL
12623 TL7 465 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 021 TL7 146 TL
8900 TL7 196 TL
9805 TL7 242 TL
10729 TL7 286 TL
11667 TL7 332 TL
12615 TL7 377 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 027 TL7 185 TL
8904 TL7 229 TL
9809 TL7 275 TL
10732 TL7 320 TL
11670 TL7 364 TL
12618 TL7 410 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 146 TL7 146 TL
23 573 TL7 146 TL
32 382 TL7 146 TL
41 787 TL7 146 TL
51 430 TL7 146 TL
61 191 TL7 146 TL
71 021 TL7 146 TL
8900 TL7 196 TL
9805 TL7 242 TL
10729 TL7 286 TL
11667 TL7 332 TL
12615 TL7 377 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.