Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250515B-516B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

Stok sorunuz.

6 760 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-270 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 135 TL6 807 TL
7981 TL6 861 TL
8865 TL6 915 TL
9774 TL6 962 TL
10705 TL7 050 TL
11644 TL7 079 TL
12596 TL7 152 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 127 TL6 760 TL
7970 TL6 789 TL
8854 TL6 831 TL
9764 TL6 874 TL
10692 TL6 917 TL
11633 TL6 959 TL
12584 TL7 002 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 137 TL6 820 TL
7982 TL6 874 TL
8867 TL6 935 TL
9776 TL6 982 TL
10704 TL7 040 TL
11646 TL7 104 TL
12596 TL7 145 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 127 TL6 760 TL
7976 TL6 827 TL
8855 TL6 838 TL
9765 TL6 881 TL
10693 TL6 924 TL
11634 TL6 966 TL
12585 TL7 009 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 127 TL6 760 TL
7972 TL6 803 TL
8863 TL6 901 TL
9772 TL6 945 TL
10691 TL6 908 TL
11632 TL6 949 TL
12582 TL6 983 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 127 TL6 760 TL
7976 TL6 827 TL
8858 TL6 861 TL
9768 TL6 908 TL
10695 TL6 942 TL
11635 TL6 976 TL
12584 TL7 003 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 127 TL6 760 TL
7971 TL6 796 TL
8855 TL6 838 TL
9765 TL6 881 TL
10693 TL6 924 TL
11634 TL6 966 TL
12585 TL7 009 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 760 TL6 760 TL
23 380 TL6 760 TL
32 254 TL6 760 TL
41 690 TL6 760 TL
51 352 TL6 760 TL
61 127 TL6 760 TL
7966 TL6 760 TL
8851 TL6 807 TL
9762 TL6 850 TL
10690 TL6 892 TL
11631 TL6 935 TL
12582 TL6 978 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.