Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250513B-514B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

6 377 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7917 TL6 417 TL
8807 TL6 455 TL
9722 TL6 492 TL
10653 TL6 531 TL
11598 TL6 569 TL
12551 TL6 606 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7915 TL6 405 TL
8806 TL6 444 TL
9721 TL6 485 TL
10653 TL6 526 TL
11597 TL6 566 TL
12551 TL6 606 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7921 TL6 441 TL
8810 TL6 473 TL
9723 TL6 505 TL
10655 TL6 550 TL
11599 TL6 582 TL
12552 TL6 613 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7916 TL6 412 TL
8807 TL6 451 TL
9722 TL6 492 TL
10654 TL6 532 TL
11598 TL6 572 TL
12552 TL6 613 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7917 TL6 419 TL
8814 TL6 511 TL
9729 TL6 553 TL
10658 TL6 580 TL
11602 TL6 621 TL
12556 TL6 662 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7911 TL6 377 TL
8803 TL6 422 TL
9719 TL6 463 TL
10651 TL6 502 TL
11595 TL6 543 TL
12549 TL6 583 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7916 TL6 412 TL
8807 TL6 451 TL
9722 TL6 492 TL
10654 TL6 532 TL
11598 TL6 572 TL
12552 TL6 613 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 377 TL6 377 TL
23 189 TL6 377 TL
32 126 TL6 377 TL
41 595 TL6 377 TL
51 276 TL6 377 TL
61 063 TL6 377 TL
7911 TL6 377 TL
8803 TL6 422 TL
9719 TL6 463 TL
10651 TL6 502 TL
11595 TL6 543 TL
12549 TL6 583 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.