Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250513B-514B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

6 210 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-250 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7893 TL6 249 TL
8786 TL6 285 TL
9703 TL6 322 TL
10636 TL6 359 TL
11582 TL6 397 TL
12537 TL6 433 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7891 TL6 237 TL
8785 TL6 276 TL
9702 TL6 315 TL
10636 TL6 355 TL
11582 TL6 394 TL
12537 TL6 433 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7896 TL6 272 TL
8788 TL6 303 TL
9704 TL6 335 TL
10638 TL6 378 TL
11583 TL6 409 TL
12537 TL6 440 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7892 TL6 244 TL
8786 TL6 282 TL
9703 TL6 322 TL
10637 TL6 361 TL
11582 TL6 400 TL
12537 TL6 439 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7893 TL6 251 TL
8793 TL6 341 TL
9709 TL6 381 TL
10641 TL6 407 TL
11587 TL6 448 TL
12541 TL6 487 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7888 TL6 210 TL
8782 TL6 254 TL
9700 TL6 294 TL
10634 TL6 332 TL
11580 TL6 372 TL
12535 TL6 411 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7892 TL6 244 TL
8786 TL6 282 TL
9703 TL6 322 TL
10637 TL6 361 TL
11582 TL6 400 TL
12537 TL6 439 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
16 210 TL6 210 TL
23 105 TL6 210 TL
32 070 TL6 210 TL
41 553 TL6 210 TL
51 242 TL6 210 TL
61 035 TL6 210 TL
7888 TL6 210 TL
8782 TL6 254 TL
9700 TL6 294 TL
10634 TL6 332 TL
11580 TL6 372 TL
12535 TL6 411 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.