Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250511B-512B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünlerimizi incelediniz mi ?

5 487 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6921 TL5 525 TL
7796 TL5 569 TL
8702 TL5 613 TL
9628 TL5 651 TL
10573 TL5 722 TL
11523 TL5 746 TL
12484 TL5 805 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6915 TL5 486 TL
7788 TL5 510 TL
8693 TL5 544 TL
9620 TL5 579 TL
10562 TL5 614 TL
11514 TL5 648 TL
12474 TL5 683 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6923 TL5 536 TL
7798 TL5 580 TL
8704 TL5 629 TL
9630 TL5 667 TL
10572 TL5 714 TL
11525 TL5 766 TL
12484 TL5 799 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6915 TL5 486 TL
7788 TL5 516 TL
8694 TL5 550 TL
9621 TL5 585 TL
10562 TL5 620 TL
11514 TL5 654 TL
12475 TL5 689 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6915 TL5 486 TL
7789 TL5 522 TL
8701 TL5 602 TL
9627 TL5 637 TL
10561 TL5 607 TL
11513 TL5 640 TL
12473 TL5 668 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6915 TL5 486 TL
7784 TL5 486 TL
8697 TL5 569 TL
9623 TL5 607 TL
10564 TL5 635 TL
11515 TL5 662 TL
12474 TL5 684 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6915 TL5 486 TL
7788 TL5 516 TL
8694 TL5 550 TL
9621 TL5 585 TL
10562 TL5 620 TL
11514 TL5 654 TL
12475 TL5 689 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 486 TL5 486 TL
22 743 TL5 486 TL
31 829 TL5 486 TL
41 372 TL5 486 TL
51 098 TL5 486 TL
6915 TL5 486 TL
7784 TL5 486 TL
8691 TL5 525 TL
9618 TL5 560 TL
10560 TL5 594 TL
11512 TL5 629 TL
12472 TL5 664 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.