Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250511B-512B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Diğer ürünlerimizi incelediniz mi ?

5 624 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-230 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7809 TL5 659 TL
8712 TL5 692 TL
9637 TL5 725 TL
10576 TL5 759 TL
11527 TL5 793 TL
12486 TL5 825 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7807 TL5 648 TL
8711 TL5 683 TL
9636 TL5 719 TL
10576 TL5 755 TL
11527 TL5 790 TL
12486 TL5 826 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7812 TL5 680 TL
8714 TL5 708 TL
9638 TL5 736 TL
10578 TL5 776 TL
11528 TL5 804 TL
12486 TL5 832 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7808 TL5 654 TL
8712 TL5 689 TL
9637 TL5 725 TL
10577 TL5 761 TL
11527 TL5 795 TL
12486 TL5 831 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7809 TL5 660 TL
8718 TL5 742 TL
9643 TL5 779 TL
10581 TL5 802 TL
11531 TL5 839 TL
12490 TL5 875 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7804 TL5 624 TL
8708 TL5 663 TL
9634 TL5 699 TL
10574 TL5 734 TL
11525 TL5 770 TL
12484 TL5 806 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7808 TL5 654 TL
8712 TL5 689 TL
9637 TL5 725 TL
10577 TL5 761 TL
11527 TL5 795 TL
12486 TL5 831 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
15 624 TL5 624 TL
22 812 TL5 624 TL
31 875 TL5 624 TL
41 406 TL5 624 TL
51 125 TL5 624 TL
6938 TL5 624 TL
7804 TL5 624 TL
8708 TL5 663 TL
9634 TL5 699 TL
10574 TL5 734 TL
11525 TL5 770 TL
12484 TL5 806 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.