• Stokta yok
Sublue WhiteShark Mix Arktik Beyaz Su Altı Deniz Scooter

Sublue WhiteShark Mix Arktik Beyaz Su Altı Deniz Scooter

Adet

 

Güvenli Ödeme Altyapısı

 

%95 Aynı Gün Kargoya Verilme Performansı

 

Resmi Distribütör Garantili Ürünler

 

05321714864

Sualtı deneyiminizi yükseltin ve dünyanın en küçük Sublue WhiteShark Mix Sualtı scooter'ı ile suda süzülün. Bu devrim niteliğindeki hafif, elle tutulan motorumuz, her iki tarafta toplam 17,6 lbs'ye kadar itme sağlayan iki eşit donanımlı pervaneden oluşur. Sadece kolları tutun, tetikleri sıkın ve yola çıkın!

Dünyanın İlk Çift Motorlu Sualtı Scooter'ı
WhiteShark Mix, çift motorlu tahrik sistemi ile su altı scooter dünyasına öncülük ediyor. Yenilikçi tasarımı, tahrik ve dengenin mükemmel kombinasyonunu sunar, böylece 1,5 m/s'ye kadar hızlanabilir ve 40 metreye kadar derine inebilirsiniz.

Tüm aile için eğlence
İster havuz ister plaj olsun, bu su altı scooter mükemmel su arkadaşınızdır. Hafif ve taşınabilir olduğu için kolayca bagajınıza koyabilir ve aile gezilerinizde yanınıza alabilirsiniz. Kullanıcı dostu kontrollere sahip WhiteShark Mix ile gençler bir şampiyon gibi yüzmeyi sevecekker.

Görkemli Deniz Yaşamını Keşfedin
WhiteShark Mix, ekstra güvenlik için çıkarılabilir bir şamandıra ile birlikte gelir. Şnorkelle yüzerken deniz yaşamının güzelliğini keşfetmek için mükemmel destek!

Daha Fazla Maceraya Dalın
Su altındayken maceraya ilginiz varsa, sadece şamandırayı çıkarın ve serbest dalışa yeni bir dokunuş katın. Bu, çok fazla çaba harcamadan kontrollü bir hızda derinlere inmenizi sağlar. Sublue WhiteShark Mix ile serbest dalış deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın.

Maceralarınızı Kayda Alın
Harika su altı maceralarınızın kayıtsız kalmadığından emin olun. WhiteShark Mix, piyasadaki çoğu aksiyon kamerası ile uyumlu evrensel bir aksiyon kamerası montajı ile donatılmıştır. Aileniz ve arkadaşlarınızın eğlenmesi için büyüleyici su altı fotoğrafları ve videoları kaydetmek için su geçirmez kameranızı WhiteShark Mix'in önüne sabitleyebilirsiniz.

WhiteShark Mix A.Beyaz

Belirli Referanslar