BlueSolar MPPT 150/100-MC4 (12/24/48V-100A) Şarj Kontrol Paneli
Out of Stock
Vergi dahil
Banka havalesi ile ödemede (2%) İndirim Fırsatı!
Adet
Stokta yok
Tüm ürünler kredi kartına vade farksız 3 taksit.
%95 Aynı Gün Kargoya Verilme Performansı
Resmi Distribütör Garantili Ürünler
  • 100 A'ya kadar şarj akımı ve 150 V'ye kadar PV voltajı
    BlueSolar şarj kontrol birimi, düşük nominal voltajlı bir aküyü yüksek nominal voltajlı bir PV dizisinden şarj edebilir. Kontrol birimi otomatik olarak 12V, 24 V veya 48 V nominal akü voltajına ayarlanacaktır. (36 V'yi seçmek için yazılım aracı gerekir)