Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Yeni Tohatsu MFS115 Duyuruldu

Yeni Tohatsu MFS115 Duyuruldu

Tohatsu, 2020 Miami Uluslararası Tekne Fuarı'nda yeni MFS115 modelini duyurdu.

Simpliq teknolojisi sahibi 4 silindirli MFS115, sadece saatte38,2 l / s benzin yakarken 1,995 cc (121,6 cu.in.) hacme sahiptir. MFS115, diğer tüm rakiplerine göre daha hızlı üst uç hızı, daha iyi hızlanma, motor hacim oranına göre daha yüksek tork ve çoğu rakipten daha sessiz performans sağlamaktadır.
 

Üstün performans verileriyle MFS115 yeni tanınırlık kazanmaya devam ediyor. Sektörde ilk kez, Tohatsu, her silindir için egzoz uzunluğunun tüm devir aralığında en iyi performansı teşvik etmek için eşit olduğu bir 4-2-1 Performans Ayarlı Egzoz yarattı. Bu endüstrinin ilk tasarımında, silindir 1 ve 4'ten egzoz biriyle birleşir ve silindir 2 ve 3'ün egzozu biriyle birleşir. Bu iki pasaj daha sonra egzozun motordan verimli bir şekilde çekilmesi için ekstra emme oluşturmak üzere bir araya gelir ve böylece egzoz gazının normal 4'e 1 manifolduna kıyasla parazitini ortadan kaldırır. Bu, endüstri lideri tasarımı benimseyen ilk ve tek dıştan takma motor.

Tohatsu'nun MFS115'i 2020 yazında satışa sunulacak.

Cevaplayın

Tüm alanlar gereklidir.

İsim:
E-posta: (Yayınlanmadı.)
Yorum:
Tip Kodu: