Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250557B-558B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

7 953 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 144 TL8 002 TL
81 007 TL8 049 TL
9900 TL8 096 TL
10815 TL8 143 TL
11745 TL8 191 TL
12687 TL8 237 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 141 TL7 987 TL
81 005 TL8 036 TL
9899 TL8 087 TL
10814 TL8 138 TL
11745 TL8 187 TL
12687 TL8 238 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 148 TL8 032 TL
81 009 TL8 072 TL
9902 TL8 112 TL
10817 TL8 167 TL
11747 TL8 207 TL
12688 TL8 247 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 143 TL7 996 TL
81 006 TL8 045 TL
9900 TL8 096 TL
10815 TL8 146 TL
11745 TL8 195 TL
12688 TL8 246 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 144 TL8 004 TL
81 015 TL8 120 TL
9908 TL8 171 TL
10821 TL8 205 TL
11751 TL8 256 TL
12693 TL8 307 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 137 TL7 953 TL
81 001 TL8 008 TL
9896 TL8 059 TL
10811 TL8 109 TL
11742 TL8 159 TL
12685 TL8 209 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 143 TL7 996 TL
81 006 TL8 045 TL
9900 TL8 096 TL
10815 TL8 146 TL
11745 TL8 195 TL
12688 TL8 246 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 953 TL7 953 TL
23 977 TL7 953 TL
32 651 TL7 953 TL
41 989 TL7 953 TL
51 591 TL7 953 TL
61 326 TL7 953 TL
71 137 TL7 953 TL
81 001 TL8 008 TL
9896 TL8 059 TL
10811 TL8 109 TL
11742 TL8 159 TL
12685 TL8 209 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.