Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250557B-558B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

7 813 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 312 TL7 868 TL
71 133 TL7 930 TL
81 000 TL7 993 TL
9895 TL8 047 TL
10815 TL8 149 TL
11744 TL8 182 TL
12689 TL8 266 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 303 TL7 813 TL
71 121 TL7 847 TL
8987 TL7 895 TL
9883 TL7 945 TL
10800 TL7 995 TL
11732 TL8 043 TL
12675 TL8 093 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 314 TL7 883 TL
71 136 TL7 946 TL
81 002 TL8 016 TL
9897 TL8 070 TL
10814 TL8 137 TL
11747 TL8 211 TL
12689 TL8 258 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 303 TL7 813 TL
71 128 TL7 891 TL
8988 TL7 904 TL
9884 TL7 954 TL
10801 TL8 003 TL
11732 TL8 051 TL
12676 TL8 101 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 303 TL7 813 TL
71 124 TL7 864 TL
8998 TL7 977 TL
9892 TL8 028 TL
10799 TL7 985 TL
11731 TL8 032 TL
12673 TL8 071 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 303 TL7 813 TL
71 128 TL7 891 TL
8992 TL7 930 TL
9888 TL7 985 TL
10803 TL8 024 TL
11733 TL8 063 TL
12675 TL8 094 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 303 TL7 813 TL
71 123 TL7 855 TL
8988 TL7 904 TL
9884 TL7 954 TL
10801 TL8 003 TL
11732 TL8 051 TL
12676 TL8 101 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
17 813 TL7 813 TL
23 907 TL7 813 TL
32 605 TL7 813 TL
41 954 TL7 813 TL
51 563 TL7 813 TL
61 303 TL7 813 TL
71 117 TL7 813 TL
8984 TL7 868 TL
9880 TL7 918 TL
10797 TL7 966 TL
11729 TL8 016 TL
12673 TL8 065 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.