Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250557B-558B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

8 285 TL

X-Cape Alüminyum tabanlı bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası
• Kıç aynada tahliye tapası 
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular 
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası 
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330
En (cm)134151151151151
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)3642424242
Maksimum Yük (kg)350450484510566
Maksimum Kişi233+144+1
Maksimum Motor gücü (HP)4681015
Ağırlık (kg)3543,5464654

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

X-Cape Alüminyum Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-300 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 191 TL8 337 TL
81 049 TL8 386 TL
9938 TL8 435 TL
10849 TL8 484 TL
11776 TL8 534 TL
12716 TL8 582 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 189 TL8 321 TL
81 047 TL8 372 TL
9937 TL8 425 TL
10848 TL8 478 TL
11776 TL8 530 TL
12716 TL8 583 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 196 TL8 368 TL
81 052 TL8 410 TL
9939 TL8 451 TL
10851 TL8 509 TL
11778 TL8 551 TL
12716 TL8 592 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 190 TL8 330 TL
81 048 TL8 382 TL
9938 TL8 435 TL
10849 TL8 487 TL
11777 TL8 538 TL
12716 TL8 591 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 192 TL8 339 TL
81 058 TL8 459 TL
9946 TL8 513 TL
10855 TL8 548 TL
11782 TL8 602 TL
12722 TL8 655 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 184 TL8 285 TL
81 043 TL8 343 TL
9933 TL8 396 TL
10845 TL8 448 TL
11773 TL8 501 TL
12713 TL8 553 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 190 TL8 330 TL
81 048 TL8 382 TL
9938 TL8 435 TL
10849 TL8 487 TL
11777 TL8 538 TL
12716 TL8 591 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
18 285 TL8 285 TL
24 143 TL8 285 TL
32 762 TL8 285 TL
42 072 TL8 285 TL
51 657 TL8 285 TL
61 381 TL8 285 TL
71 184 TL8 285 TL
81 043 TL8 343 TL
9933 TL8 396 TL
10845 TL8 448 TL
11773 TL8 501 TL
12713 TL8 553 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.