Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250521B-522B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-360 cm

9 977 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-360 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-360 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 434 TL10 038 TL
81 263 TL10 097 TL
91 129 TL10 156 TL
101 022 TL10 216 TL
11935 TL10 276 TL
12862 TL10 334 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 432 TL10 019 TL
81 261 TL10 081 TL
91 128 TL10 145 TL
101 021 TL10 209 TL
11934 TL10 271 TL
12862 TL10 335 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 440 TL10 076 TL
81 266 TL10 126 TL
91 131 TL10 176 TL
101 025 TL10 246 TL
11936 TL10 296 TL
12863 TL10 346 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 433 TL10 030 TL
81 262 TL10 092 TL
91 129 TL10 156 TL
101 022 TL10 219 TL
11935 TL10 281 TL
12863 TL10 345 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 435 TL10 041 TL
81 274 TL10 186 TL
91 139 TL10 251 TL
101 030 TL10 293 TL
11942 TL10 358 TL
12869 TL10 422 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 426 TL9 977 TL
81 256 TL10 046 TL
91 124 TL10 110 TL
101 018 TL10 172 TL
11931 TL10 236 TL
12859 TL10 299 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 433 TL10 030 TL
81 262 TL10 092 TL
91 129 TL10 156 TL
101 022 TL10 219 TL
11935 TL10 281 TL
12863 TL10 345 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 977 TL9 977 TL
24 989 TL9 977 TL
33 326 TL9 977 TL
42 495 TL9 977 TL
51 996 TL9 977 TL
61 663 TL9 977 TL
71 426 TL9 977 TL
81 256 TL10 046 TL
91 124 TL10 110 TL
101 018 TL10 172 TL
11931 TL10 236 TL
12859 TL10 299 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.