Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

2250521B-522B

Yeni

Ücretsiz Kargo !

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-360 cm

9 756 TL

X-Cape Ahşap tabanlı şişme bot. X-Cape özellikle hafif ve dayanıklı olarak tasarlanmış olup, sert kumsallara indirmekten, arabanın içinde veya dışında, karavanlarda, teknelerde ve römorklarda indirip bindirmeler gibi günlük kullanım koşullarına dirençlidir. Her iki yüzü PVC ile kaplı 0.9 mm, 1000 denye polyester kumaştan mamul modern yüzdürücü tüpe sahiptir. Koyu Gri/Açık gri ve Lacivert/Açık gri renk seçenekleri mevcuttur. 

• V şekilli bir alt kabuk oluşturan şişme omurga 
• Entegre kıç ayna ve plastik motor montaj plakası 
• Kıç aynada tahliye tapası
• Tüplere entegre, sağlam tutamaklar
• Sökülebilir, su kontrplağından mamul oturak
• Iskarmozlu 2 adet kürek ve tüplere entegre kürek tutucular
• Emniyetli tutunmayı sağlayan tüpe entegre halatlar 
• Çekme halkası 
• 2 adet kıç tutamağı
• Taşıma çantası 
• Bot pompası
• Tamir kiti 

Boy (cm)230250270300330360
En (cm)134151151151151170
Hava Bölmesi3+13+13+13+13+13+1
Tüp Ø (cm)364242424245
Maksimum Yük (kg)350450484510566689
Maksimum Kişi233+144+15+1
Maksimum Motor gücü (HP)468101520
Ağırlık (kg)3543,546505459

xcape-details.jpg

Yorumlar

Yorum Yap

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-360 cm

X-Cape Ahşap Tabanlı Katlanabilir Şişme Bot-360 cm

TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 403 TL9 817 TL
81 235 TL9 874 TL
91 104 TL9 932 TL
10999 TL9 990 TL
11914 TL10 049 TL
12843 TL10 105 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 400 TL9 798 TL
81 233 TL9 859 TL
91 103 TL9 921 TL
10999 TL9 983 TL
11914 TL10 044 TL
12843 TL10 106 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 408 TL9 854 TL
81 238 TL9 902 TL
91 106 TL9 951 TL
101 002 TL10 020 TL
11916 TL10 068 TL
12844 TL10 117 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 402 TL9 809 TL
81 234 TL9 869 TL
91 104 TL9 932 TL
101 000 TL9 993 TL
11914 TL10 054 TL
12843 TL10 116 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 403 TL9 820 TL
81 246 TL9 961 TL
91 114 TL10 024 TL
101 007 TL10 065 TL
11921 TL10 129 TL
12850 TL10 191 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 394 TL9 756 TL
81 228 TL9 824 TL
91 099 TL9 887 TL
10995 TL9 947 TL
11910 TL10 010 TL
12840 TL10 071 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 402 TL9 809 TL
81 234 TL9 869 TL
91 104 TL9 932 TL
101 000 TL9 993 TL
11914 TL10 054 TL
12843 TL10 116 TL
TaksitAylık ÖdemeToplam
19 756 TL9 756 TL
24 878 TL9 756 TL
33 252 TL9 756 TL
42 439 TL9 756 TL
51 952 TL9 756 TL
61 626 TL9 756 TL
71 394 TL9 756 TL
81 228 TL9 824 TL
91 099 TL9 887 TL
10995 TL9 947 TL
11910 TL10 010 TL
12840 TL10 071 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.