Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Yeni Tomking Motor Modelleri 2021

Yeni Tomking Motor Modelleri 2021

2021 yılı itibariyle yabancı para birimlerindeki yükseliş nedeniyle, bu yıl da deniz severlerin en ekonomik motoru olarak piyasada yer alan TOMKİNG MOTOR modelleri, farklı model ve yakıt tercihleri ile ön plana çıkıyor.

2021 yılı itibariyle yeni gelen modellerin en güçlüsü, Tomking 8HP deniz motoru oldu. Bu model, üzerinde barındırdığı 8 beygir dizel motor sayesinde güçlü bir tercih olarak ön plana çıkıyor.

Benzinli motorların en güçlü modelleri ikiye ayrılıyor. İlki, Tomking 7.5Hp marşlı motor ile, motoru çalıştırmak için ip çekmenize gerek yok. Üzerinde akü bitse bile motorun üzerinde çalıştırma ipi mevcut.Bu serinin ikinci modeli ise, Tomking 7.5Hp ipli motor'dur. Marşlı modelde yer alan marş motoru ve akü bu modelde bulunmuyor, başka bir farkı bulunmuyor.

Yeni modellerde popüler olan Tomking 5.5Hp İpli Model, her türlü bot ve tekne için ara bir güç ve hafiflik sunuyor.

Son olarak, Tomking 3Hp İpli Model ise, Zongshen motor kalitesine sahip en küçük motordur.

Burada yer alan tüm motorlar 4 zamanlıdır. 

Satın almak ve modelleri incelemek için üstteki linklere tıklamanız yeterlidir.

Keyfiniz bol olsun.

26Yorumlar

 • Avatar
  shzz
  Sep 12, 2022

  Such a very useful article. Very interesting to read this article.I would like to thank you for the efforts you had made for writing this awesome article. Cacao Bliss

  • Avatar
   Jan 3, 2023

Cevaplayın

Tüm alanlar gereklidir.

İsim:
E-posta: (Yayınlanmadı.)
Yorum:
Tip Kodu: