Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Kürekçi ve Kanocular için Yeni Motor:Vaquita

Kürekçi ve Kanocular için Yeni Motor:Vaquita

eProlpulsion Vaquita serisi sup kano motoru, Stand Up Pedal board (SUP) ve kanonuzla daha uzak mesafelere keyifli, güvenli ve hızlı seyir yapmanız için tam performan sağlar. Su üzerinde daha fazla zaman sağlayarak kürek çekmenize destek olur. 


Ayaklı Kürek Bordu (SUP) ile su üzerinde ilerlemek, dünyada oldukça popüler hale gelmiştir. Vaquita SUP ile denge merkezinizi güçlendirirken dengenizi geliştirirsiniz. Bunun yanı sıra seyir sırasında gölde, nehirde veya denizde güzel manzaralara aynı teknedeymiş gibi izlersiniz.

Küreğinize veya bileğinize taktığınız kablosuz uzaktan kumanda ile keyifli turlarınızın kontrolünü kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Vaquita’nın üzerindeki 1 HP motor (300 W) kullanıcılara 9 km/saat veya 5 knot’a kadar hız imkânı verir. Bu hızda 70 dakikalık seyir yapabilirsiniz. Bu hızın yarısında beş saatlik seyir süresine sahip olursunuz.

Vaquita’nın 8 farklı hız seviyesi, LED göstergesi ve acil durdurma fonksiyonu bulunmaktadır. Gerçek zamanlı batarya durumunu 4 farklı LED ışığıyla takip edebilirsiniz.

Salma adaptörlerimiz birçok farklı SUP tipiyle uyumludur. Kutu içeriğinden üç çeşit olmak üzere US fin, SUP fin ve Universal adaptör çıkmaktadır.


Vaquita ile SUP ve kanonuza birkaç dakika içinde motor olarak kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Cevaplayın

Tüm alanlar gereklidir.

İsim:
E-posta: (Yayınlanmadı.)
Yorum:
Tip Kodu: