Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Spirit 1.0 Plus: 25% Daha Fazla Akü Kapasitesi & 48V Voltaj

Spirit 1.0 Plus: 25% Daha Fazla Akü Kapasitesi & 48V Voltaj

En iyisi daha iyi olmaya devam ediyor. ePropulsion, Spirit serisinin yeni bir modeli olan Spirit 1.0 Plus elektrikli dıştan takmalı motoru resmen piyasaya sürdü. Spirit 1.0 Plus ve Spirit 1.0 aynı 3HP güce, boyuta ve ağırlığa sahip Yeke üzerindeki model adı dışında aynı görünüyorlar. Spirit 1.0 Plus, Spirit 1.0'ın yerini alacak şekilde tasarlandı ve aralarındaki önemli gelişmeleri görelim.


1276 Wh Batarya

Spirit 1.0 Plus, Spirit 1.0'daki 1018 Wh pilden % 25 daha fazla kapasite ile 1276 Wh pile sahiptir. Batarya teknolojisindeki gelişmeler sayesinde daha yüksek enerji yoğunluğu nedeniyle aynı ağırlık ve boyutta kalır. Bu batarya ile Spirit 1.0, tam gazda Torqeedo Travel 1103C'den % 50 daha fazla çalışma süresi sağıyor.


Metal Elektrik Konnektörü

Güç konektörünü daha sağlam ve dayanıklı hale getirmek için, plastik konektörü Spirit 1.0 Plus'ta yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış metal bir konektörle değiştirildi. PVD (fiziksel buhar biriktirme) işlemi, onu basitçe korozyona dirençli hale getiyor. Spirit 1.0 Plus'ta Spirit 1.0'da olmayan bir elektrik konektörü koruyucu başlığı da bulacaksınız.


48V Çalışma Gerilimi

Spirit 1.0 Plus, 48V'de çalışırken Spirit 1.0, 40V'da çalışır. 48V çalışma voltajı, Spirit 1.0 Plus'ın menzili genişletmek için harici bir batarya ile çalışmasını sağlar. ePropulsion orijinal E Serisi LFP pilleri önerilir. Diğer yazılarımızda E Serisi piller hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Harici bir batarya ile çalışmak için, Spirit bataryasını değiştirmek için isteğe bağlı bir kaportamız da var. 


(Not: Spirit 1.0 Plus ve Spirit 1.0 arasındaki piller değiştirilemez.)


Spirit 1.0, rakiplerin en son ürününden daha uzun bir çalışma süresine sahip olduğu için modası geçmiş değil. Yerel bayinizde Spirit 1.0 varsa, bu harika bir seçenek olabilir.


Bununla birlikte, yeni Spirit Plus size daha uzun bir menzil, daha fazla pil seçeneği ve güncellenmiş teknoloji sunacak.

Cevaplayın

Tüm alanlar gereklidir.

İsim:
E-posta: (Yayınlanmadı.)
Yorum:
Tip Kodu: