Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

ePropulsion, Yedi Yeni Evo Serisi Motoru ve Endüstride İlk Hidrojenleme Kapasitesini Tanıttı

ePropulsion, Yedi Yeni Evo Serisi Motoru ve Endüstride İlk Hidrojenleme Kapasitesini Tanıttı

Deniz elektrikli tahrik sistemleri ve hizmetlerinde dünya lideri olan ePropulsion, bugün Evo Serisi elektrik motorlarının tanıtımıyla birlikte 2021 model ürün serisini duyurdu.


2021 model yılı için yeni ePropulsion'lar, daha iyi performans ve daha fazla gürültü azaltma için hidrojenleme yetenekleri, 48 voltluk bir mimari, güvenlik bileklikleri, yeni bir ergonomik yeke ve doğrudan tahrikli fırçasız motorlarla tüm ürün serisini standartlaştırdı.


Elektrikli dıştan takmalı motorlar için sektörde bir ilk ve ürün hattına önemli bir katkı, hidrojenleme yetenekleridir. Günlük yelkenliler için bir yardımcı motor veya botlar için bir dıştan takmalı motor, bu güçlü işlevsellik, motor aküsünün 4-10 knot arasındaki hızlarda yelken veya römork çekerken şarj edilmesini sağlar. (N konumda)


EPropulsion ürün serisinin önemli bir yeniliği, tüm dıştan takmalı motorların daha fazla esneklik sağlayan 48 voltluk bir mimari üzerine inşa edilmesidir. ePropulsion E-Serisi piller, tüm Evo Serisi motorlar için optimum performans sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sahipliği kolaylaştırmak için tasarlanan E-Serisi piller, 3.000'e kadar şarj döngüsü sağlayarak tutarlı performans ve akıllı çalışma sağlar. Daha fazla rahatlık için Spirit bataryası piyasadaki ilk yüzen bataryadır.


Bir kill-switch kordonu önemli bir güvenlik ekipmanı parçası olsa da, pratik kullanımda, birçok kullanıcı bunları uygunsuz bulmaktadır. Evo Serisi, takılması kolay güvenlik bileklikleri sunarak, özellikle denize insan düşmesi durumunda ek güvenlik ve hayati acil durum kapatma yetenekleri sağlar.


Yeni Evo Tiller, çoğu ePropulsion dıştan takma motorla uyumludur. Tekne deneyimlerini büyük ölçüde iyileştiren ergonomik, rahat, hızlı tepki veren ve uyarlanabilir bir yeke ile entegre ekran, kullanıcıları güç, voltaj, kalan çalışma süresi ve pil seviyesi gibi önemli bilgiler hakkında bilgilendirir. Kolay gece kullanımı için ekran arkadan aydınlatılmıştır.


EPropulsion CEO'su Danny Tao, “Tüm ePropulsion serisini 2021 model yılı için yeni özellikler ve yetenekler sunarak güncelledik ve hatta yeni bir model tanıttık” dedi. "Spirit 1.0, Navy 3.0 ve Navy 6.0 satışlarında beş yıldan fazla deneyime sahibiz. Bol miktarda geri bildirim topladık ve müşterilerimizin ve bayilerimizin ürünlerinde hangi özellikleri aradıklarını biliyoruz. 2021 ürün grubumuz piyasadaki en güçlü, çok yönlü ve gelişmiş elektrik motorlarını içeriyor ve müşterilerimizin ve sahiplerinin memnun olacağından eminiz. "


YENİ 2021 modeller:


3 HP Spirit 1.0 Plus

3 HP Spirit 1.0 Evo (yeke versiyonu)

3 HP Spirit 1.0 Evo Remote (uzaktan kumandalı sürüm)

6 HP Donanma 3.0 Evo

9.9 HP Donanma 6.0 Evo

3 HP Pod Drive 1.0 Evo

6 HP Pod Drive 3.0 Evo

Yeni 9.9 HP Pod Drive 6.0 Evo

Spirit modelleri, üstün taşınabilirlik ve menzil sunar. En hafif ePropulsion motorlarıdır. 2015'ten beri en çok satan modeller olan Spirit, entegre bir batarya ve katlanır yeke içerir. Kompakt form faktörleri sayesinde kullanıcılar Spirit Serisini sadece bir dakika içinde kurabilirler.


Navy Evo, 3kW ve 6kW olmak üzere iki güç seviyesinde mevcut olan hafif hizmet tipi bir dıştan takmalı motordur. 2021 model yılı için yeni olan Navy 6.0 Evo, fırçasız bir doğrudan tahrikli motora sahiptir - tüm ürün yelpazesinin bu teknolojinin yüksek güvenilirliğinden ve düşük çalışma gürültüsünden yararlanmasını sağlar.


Pod Drive Evo, şaftları ortadan kaldıran hafif hizmet deniz tahrik sistemidir. Üç modelde (1kW, 3kW ve 6kW) sunulan doğrudan tahrikli Pod Sürücü minimum kabin alanı gerektirir ve gürültüsüz çalışır. Pod Drive 1.0, piyasadaki en küçük elektrikli pod motordur ve 20 fit menzilindeki günlük yürüyüşçüler için idealdir. 2021 model yılı için yeni olan, denizcilere içten yanmalı dıştan takmalı motorların yerini alacak yeni bir çevre dostu çözüm sunan güçlü 6kW Pod Drive 6.0 Evo'dur. İstek üzerine katlanır dikmeler mevcuttur.

Cevaplayın

Tüm alanlar gereklidir.

İsim:
E-posta: (Yayınlanmadı.)
Yorum:
Tip Kodu: