Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Şişme Botlar için Küçük Motorlar: Eksiksiz Bir Satın Alma Rehberi

Şişme Botlar için Küçük Motorlar: Eksiksiz Bir Satın Alma Rehberi

Siz de kürek çekmekten daha konforlu, iyi bir menzil ve güvenlik sağlayan küçük motorlar mı arıyorsunuz? Sağlayabileceği güç ve menzil, sessiz yapısı, taşınabilirliği ve diğer rakipsiz avantajları göz önünde bulundurulduğunda, şişme botunuz için öncelikle elektrikli motorları inceleyin.


Elektrik motorları her ne kadar satın alım maliyeti açısından yüksek olsa da daha uzun çalışma süresi ve daha az bakım maliyeti ile kolayca telafi eder ve bu da onu uzun vadede uygun maliyetli bir seçim haline gelmesini sağlıyor.

 

Bugün, küçük şişme botlardan en iyi şekilde yararlanmak için portatif, çalıştırması kolay ve tatmin edici bir pil ömrü ve hızı olan şişme botlar için en iyi küçük motorları nasıl seçeceğiniz hakkında yazacağız.

 

 

İçerik tablosu:

Küçük Şişme Botlar İçin Neden Elektrik Motoru Seçilmeli ?

2021'de Şişme botlar için En İyi İlk 3 Küçük Motor

Şişme Botlar için Küçük Motor Satın Alma Rehberi

Küçük Şişme Botlar İçin Neden Elektrik Motoru Seçilmeli ?

Daha uygun fiyatlı trol motorları, şişme botlar için küçük benzinli motorlar ve tamamen elektrikli motor arasında kalmış olabilirsiniz. Araştırma yaptıysanız, şişme elektrik motorlarının trol motoruna ve benzinli motorlara kıyasla birçok rakipsiz avantaja sahip olduğunu göreceksiniz, bu da onu en popüler seçenek haline getiriyor.

 

Olta balıkçılığı yapanlar, özellikle aşağıdaki nedenlerden dolayı şişme botlar için elektrik motorunu tercih ediyorlar:


Küçük şişme botlar için elektrik motorunun en belirgin faydalarından biri, motor sesinin neredeyse hiç duyamayacağınız kadar sessiz olması (genellikle 55 db) ve tüm yolculuğu çok daha keyifli ve sakin hale getirmesidir. Elektrikli motorlar deneyimin olarak ezber bozan bir unsurdur. Küçük şişme botlarınızla birinci sınıf bir deneyim arıyorsanız, elektrik motorları en iyi seçimdir.


Şişme botlar için küçük elektrikli motorlarla, trol motorlarından daha fazla güç elde edeceksiniz ve uzun trolleme menziline sahip olacaksınız 


# 1. Elektrik motorlar sizi balık tutma yerine sessiz ve hızlı bir şekilde götürmek için genellikle en az 3 hp güç sağlar. En iyi 112 lbs sağlayan trolling motoruna kıyasla muazzam bir güç artışıdır.


# 2. Benzinli motorlar ile karşılaştırıldığında, elektrikli küçük dıştan takmalı motorlar çok daha verimli ve özellikle yavaş hızda trol yaparken çevre dostudur.
Elektrikli motorlarının büyük bir avantajı da son derece entegre ve hafif bir ağırlıkla taşınabilir olmasıdır. Örneğin, 3 hp motor sadece yaklaşık 10 kg ağırlığındadır. Benzinli motorların aksine, elektrikli motorlarda yeke'yi katlayabilir ve (genellikle 3 hp'nin altındaki modeller) entegre ve hafif ağırlıklı bir akü paketiyle birlikte satın alırsınız.Dolayısıyla, şişme botlar için elektrik motoru da aynı derecede kullanışlıdır ve daha yüksek beygir gücüne sahip motorlar kadar ağır pil hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

 

Elektrikli marş motoru gazlı dıştan takmalı motor hakkında bir şeyler duymuş olabilirsiniz, ancak zor olan şey, genellikle yalnızca büyük beygir gücüne sahip gazlı dıştan takmalı motorlarda (20 hp ve üstü) mevcut olmasıdır.Dolayısıyla, elektrikli marşlı şişme bot için küçük bir motor arıyorsanız, şişme botunuz için tamamen elektrikli küçük bir motora ihtiyacınız olacaktır.Yukarıda bahsedilen tüm avantajların yanı sıra, küçük şişme botlar için elektrikli dıştan takma motor da "elektrikli" doğasından gelen bazı büyük avantajlar şunlardır:

Minimum bakım

Temiz, benzin sızıntısı veya leke yok

Egzoz içermez

Solar şarj yeteneği

Dümen Direksiyon Uyumluluğu

Nötr ve Geri Vites

Bu gönderi hakkında daha fazla bilgi edinin: Şişme botlar için Küçük Motorlara İhtiyacınız Olduğunda, Elektrik mi yoksa Benzin mi Seçersiniz?

2021 En İyi 3 Küçük Motor

a-3 hp dıştan takma motor, Spirit 1.0 Plus


Botlar, RIB'ler, yelkenli tekneler vb. dahil olmak üzere tekneler için küçük bir motor arayan kişiler için en popüler seçimdir. Gelişmiş doğrudan sürüş teknolojisi sayesinde, tekneye yönelik küçük motor ömür boyu bakım gerektirmez ve size zaman içinde çok fazla sorun ve para tasarrufu sağlar. Tekne için küçük bir motor olarak sınıflandırılan bu araç, 150 kg yük ile 12 ft'lik bir tekneyi sürmek için 9 km / s maksimum hıza ulaşabilir ve 10 ft'lik bir bot için yeterli itiş gücü sağlayabilir veya 1,5'e kadar günlük yelkenliler için yardımcı güç olarak çalışabilir.


Bu 3 hp küçük motorun suda nasıl çalıştığını izleyin:

b-6 hp dıştan takma motor, Navy 3.0

Özel Navy pilimizle mükemmel çalışır, bu nedenle doğru pil türünü ve markasını ararken sorun yaşamazsınız. Navy bataryası, tekne için bu küçük motor için en iyi performansı sunar.Batı Marine Epropulsion sayfalarımızda tüm varyasyonlar ayrı ayrı tanımlanmıştır.Navy 3.0; 150 kg yüke sahip 12 ft'lik bir teknede hızlı hızlanmada 20 km / saate çıkabilir ve 3 tonluk bir tekneyi 6 hp benzinli dıştan takma motor kadar güçlü bir şekilde kolayca yol alabilir.


Tekneler için bu 3 hp küçük motorun suda nasıl çalıştığını kontrol edin:

c-9.9 hp dıştan takma motor, Navy 6.0

Bazılarınız bas botları, RIB'ler ve 6 tona kadar olan tekneler için küçük bir motor arayabilir ve sudaki hızını artırmakk isteyebilir.Bu durumda, tekneye yönelik bu 9,9 hp küçük motor size daha çok uyacaktır.Navy 6.0'ın en iyi noktası gelişmiş soğutma sistemidir. Kapalı döngü sıvı soğutma teknolojisi ile, motor çok daha hızlı ve ivmelenmeyi kaldırabilir. 9.9 hp küçük motor, 150 kg yük ile 12 ft'lik bir tekne sürerken 27 km/s maksimum hız sağlar ve saatlerce en yüksek hızda kalır.


Tekneler için bu 9,9 hp küçük motorun suda nasıl çalıştığını kontrol edin:


Tekneler için Küçük Motorlar Satın Alma Rehberi

Piyasada bulunan çok sayıda seçenek dikkate alındığında, tekne için uygun küçük bir motora karar vermek o kadar kolay değildir:

Daha uygun fiyatlı trol motorları, yeterli batarya ömrü ve hıza sahip tekneler için küçük bir motor görevi görecek mi? Yoksa elektrik mi yoksa benzinli mi kullanmalısınız?

Genellikle, küçük tekneler için elektrik motoruyla gitmeleri için üstün bir tekne deneyimi (herhangi bir gürültü ve kötü koku olmadan kolay başlangıç) isteyen herkese tavsiye ederiz.Trol motorları, balık tutmak ve düşük hızlı trol yapmak için iyi bir araçtır, ancak 112 lbs'den daha yüksek güç istiyorsanız (açık ara en güçlü trol motorunun güç oranı, 1.87 hp'ye eşdeğer), iyi bir seçim değildir.

Peki küçük tekneler için motorlar nasıl seçilir? Dikkate alınması gereken başlıca iki nokta vardır:


Teknenin içinde tipik olarak teknenize yasal olarak koyabileceğiniz maksimum beygir gücünü söyleyen metal bir etiket vardır.Ancak bu aralık dahilinde, tekneler için ideal küçük motor boyutu aslında tekne tipinize, tekne yükünüze / ağırlığınıza ve hız ve menzil gereksiniminize göre belirlenir.Size kolay bir referans vermek için, ePropulsion 3 hp küçük tekne motoru, 14 fitlik bir sandalın 6,2 mph maksimum hızda çalıştırılmasını sağlayabilir ve ayrıca 20 fitlik bir yelkenli teknenin benzer hızda çalışmasını sağlayabilir.En yakın referans modeli bulmak için önce bu performans bültenlerinde tekneler için küçük motorların nasıl performans gösterdiğini kontrol edebilir veya hızı kendiniz test etmek için bir test sürüşü planlayabilirsiniz.Hangi markaya başvuracağınızdan emin değilseniz, gerçekten bir tane almadan önce her zaman küçük dıştan takma motor incelemelerini kontrol etmeniz önerilir. Dıştan takmalı motorların gerçek hayatta nasıl çalıştığını öğrenmek, neyle başa çıkacağınızı anlamanıza yardımcı olabilir.Ayrıca, tekneler için küçük motorların garantisini kontrol etmeyi ve bayilerle önceden iletişim kurmayı unutmayın; bu, gelecekte kullanım sırasında tamir edilmesi gereken herhangi bir şey olması durumunda yardımcı olacaktır.Ve bu, özellikle tekneler için kullanılmış küçük bir motor veya satılık bir motor satın alıyorsanız önemlidir.

 

8Yorumlar

 • Avatar
  mymro
  Dec 6, 2022

  MyMRO is a specialized and leading brand for supplying construction and agriculture machinery parts for customers worldwide, along with the belief of standing on large variety, fast delivery, OEM quality, and the lowest price. At MyMRO, always have what you need, always at low prices. We are proud of our delivery, specialist service, quality, and pricing that always meets and exceeds our customers' expectations. In addition to cost of ignition switch replacement, you can also buy other models or other parts of Excavators, Forklift, Aerial Work Platforms AWP on our website.

  • Avatar
   Jan 3, 2023

 • Avatar
  Apple Watch Kordon
  Dec 13, 2022

  tarafından Sultanbeyli içinde paylaşılmış Apple Watch Kordon serie. Akıllı Saat kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Samsung, Apple iPhone 13 Pro Max Haziran 2022 fiyatları; 128 gb = 1. Realme Watch 3, bu özellikleriyle çok can yakabilir Akıllı Saat. Almanya Fiyatları ile Karşılaştırma Sonuç. Apple Watch Kordon Seri 4 ekran değişimi. Fiyat-0 - 50 TL (3) 50 - 100 TL (12) Bludfire Apple Watch Kordon Ekran Koruyucu Kasa 44Mm Full 360 Derece Koruma Kapak Silver. 799,00 TL 620 Apple Watch Kordon Se Gps, 40MM Gümüş Rengi Alüminyum Kasa ve Mavi Spor Kordon MKNY3TU/A 5. Low prices & free shipping on many items. Oppo Reno 8 Avrupa fiyatı ortaya çıktı Mobil. Fiyatlarımızı görmeden teknoloji ürünleri almayın!. 50 metre suya dayanıklı tasarım. Akıllı telefonları, kameraları, kulaklıkları, grafik kartlarını ve çok daha fazlasını karşılaştırır. 40 mm yüksekliğe sahip olan modelin genişliği 34 mm, derinliği 10,74 mm, kasa ağırlığı da 30,8 g’dır. nesil alman daha mantıklı olur. (Not:Yine de ben olsam Apple Watch Kordon 6 alırdım. 799,25 TL 3 fiyat var Tüm Fiyatlar. Apple Watch Kordon Series 7 fiyatları ne kadar? Apple Watch Kordon

 • Avatar
  rossderi
  Dec 13, 2022

  Deri Kalemlik Çiçek Tasarımlı Jel Kalem Seti. Deri Kalemlik indirim kodu Net 10TL Ucuzlatıyor. tr: Ofis ve Kırtasiye Çerez Tercihlerinizi Seçin Çerez Bildirimimizde ayrıntılı şekilde açıklandığı üzere alışveriş yapmanızı sağlamak, alışveriş deneyiminizi iyileştirmek ve hizmetlerimizi sunmak için gerekli olan çerezleri ve benzer araçları kullanırız. İki Dev Deri Kalemlik Kutusu Açtım! / Çekiliş! / (Deri Kalemlik Premium Motivasyon Çantası 2019) Yeni Deri Kalemlik Videsu yayında arkadaşlar, bu videoda iki tane dopdolu Deri Kalemlik çantası açtım ve içinden harika, çok tatlı ve aynı zamanda da çok kullanışlı ürünler çıktı. Bahsedilen Kutu:https://Deri Kalemlik. 1 aylık kutu 35 tl 3 - 6 ay ve 1 yıllık seçenekleri bulunmakta. Üstelik okula başlarken de bir çok kırtasiye kutusu …. Deri Kalemlik Pembe-Beyaz Unicorn Silgi Seti SL29. Net 20TL Kazanç Sağlayan Deri Kalemlik indirim kuponu. Kırtasiye; defter, kâğıt, kalem, mürekkep vb. Hediye kutusu çeşitleri arasından her zevke uygun hediyeler bulmak mümkündür. Ofis, Kırtasiye ve Masaüstü Gereçleri. 431RV 4x5mm ve 4,5mm Helezon ve Tel Spiral Delme. Bu özel hediye kutularının içerisinde birçok özel tasarım hediyelik ürün bulunuyor. Deri Kalemlik

 • Avatar
  rossderi
  Dec 13, 2022

  Deri erkek bayan cüzdan kredi kartlık modelleri. Kadın Cüzdan ve Kartlık Modelleri ve Fiyatları. Hakiki Deri Cüzdan Modelleri. Kadın Cüzdan Modelleri ve Fiyatları & Binlerce Farklı Seçenek. Erkek Gri Deri Cüzdan Kartlık Takımı - 30428329 | Morhipo; Düzenlemek için kümes hayvanları domuz pastırması Fabrika Erkek Cüzdan & Kartlık Modelleri, . Kadın Cüzdan modelleri uygun fiyatları ile tozlu. Kadın Cüzdan Modelleri Ve Anahtarlıklar. Kadın Cüzdan Modelleri & Fiyatları. Cüzdan modelleri genç Bikini yapılışı. Fabrika Cüzdan çeşitleri indirimli fiyatlar ve kargo avantajlarıyla Boyner'de! Fabrika Cüzdan modellerini online olarak hemen satın alın!. cebirsel Tom Audreath yaptırım Fabrika Kadın Siyah Cüzdan 5002518992 sığınak bukle canlandırmak Fabrika Cüzdan Modelleri, . Genel olarak tekstil kumaş kullanılarak üretilen kadın spor cüzdan modelleri, rengarenk tasarımları ile beğeni topluyor. Fabrika Harden-fereya Suni Deri Siyah Kadın Cüzdan . Kadın ve Erkeklere Yönelik Bot, Ortopedik Ayakkabı ve Ortopedik Sandalet Modelleri. Başka yerde bulamayacağınız Cüzdan modelleri tasarımcıların pazaryerinde sizi bekliyor. Bir diğer yandan bu cüzdan modellerinde kullanılan baskılar, çakmak, tabaka, çorap ve çanta modelleri ile aynı baskılardan oluşmakta ve kolaylıkla takım halinde kullanılabilmektedir. Sadece kağıt para, birkaç bozukluk bir de bir ya da iki kimlik ve kart taşıyorsanız küçük cüzdan sizin için yeterli olacaktır. Küçük cüzdan kullanmak bu kolaylıkları sizlere sağlaması açısından çok faydalıdır. Deri Cüzdan

 • Avatar
  rossderi
  Dec 13, 2022

  Sigaralara yapılan yüksek zamlardan sonra, ve içerisinde binlerce katkı maddesi bulunan tekel tütününün insan sağlığına, ve doğaya vermiş olduğu büyük zararı en aza indirmek için insanlar tarlalarda yetişen doğal tütünü tekel tütününe göre daha çok. kaçak tütün kullanılması tavsiye edilirköyün sakinleri, işin erbabı . Tütün satın almak için 0542 542 7484 nolu telefondan hemen bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Algan Tütünü Adıyaman'ın en iyi tütünüdür. Son günlerde arka arkaya gelen sigara zamları, açık tütün ve sarma sigara satışını artırdı. Adapazarı ve Pamukova ilçelerinde 4 iş yeri ve bir adrese yapılan operasyonlarda, 1772 paket gümrük kaçağı sigara, içi dolu 3 bin makaron, üzerinde bandrol bulunmayan 1200 boş makaron ve 157 kilogram tütün mamulü ile 2 elektrikli Tütün Cüzdanı …. Ankara içinde Tütün Tütün Cüzdanı makinaları yedek parçaları. Sarma tütüne ve alkollü içeceklere zam mı geliyor? Sarma tütün ve. Samsun'da kaçak tütün operasyonu. Tütün Cüzdanı

Cevaplayın

Tüm alanlar gereklidir.

İsim:
E-posta: (Yayınlanmadı.)
Yorum:
Tip Kodu: