Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

Mercury, Çoklu Motor Kontrol Ünitesini Sundu

Mercury, Çoklu Motor Kontrol Ünitesini Sundu

Mercury Marine, çok dıştan takma motor konfigürasyonları için tasarlanmış yeni bir elektronik kontrol serisini sundu.

Çok sayıda yüksek güçlü dıştan takma motorla çalışan, daha büyük teknelere doğru hareket eden rekreasyonel tekne pazarının artan bir bölümü ile şirket, şimdi beş ve altı motor uygulamasını desteklemek için çoklu motor kontrollerini genişletti.

Mercury Marine'in küresel kategori yönetimi ve stratejik planlama başkan yardımcısı olan Kris Neff, çözümlerin daha büyük teknelerde birden fazla motor kurulumunu çalıştırma dinamiklerini ele almak için tasarlandığını söyledi.

Motor katkısı

“İki ila dört motor konfigürasyonu ile zaten yaptıklarımızı eşleştirmek için, her motorun çeşitli manevralara ve gaz ayarına katkısını maksimize etmek amacıyla önemli araştırma ve yazılım programlaması gerekiyordu” dedi.

Yeni sistem, Mercury'nin dijital gaz kelebeği ve vites (DTS) kontrollerini, otomatik rota ayarlarını, Mercury'nin Aktif Trim otomasyonunu ve dıştan takma motorlar için Joystick Pilot uygulamasını içeriyor.

Bu özelliklerin çoğu, beş veya altı motorun tamamında verileri tek bir kayşatta görüntüleyen Mercury'nin VesselView kullanıcı arayüzünde 7 inç veya daha büyük bir ekran kullanılmasını gerektiriyor.

Kaynak:Boating Business

Cevaplayın

Tüm alanlar gereklidir.

İsim:
E-posta: (Yayınlanmadı.)
Yorum:
Tip Kodu: