Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

AMT 210 BR + Honda Bf 135

Yeni

Ücretsiz Kargo !

AMT 210 BR + Honda Bf 135 Tekne

₺ 389,608

Favorilere ekle


€ 40,017 Tax Incl.

AMT 210 BR, yeni ve şık bir Bow Rider. Tekne sadece bir güzellik değil, aynı zamanda daha talepkar bir kullanıcı için bile mükemmel sürüş özelliklerine sahiptir.

Daha da zorlu tekneciler için şık Bow Rider
AMT yenilik 210 BR, kaliteyi, görünümü ve sürülebilirliği takdir eden insanlar için sportif ve şık görünümlü bir Bow Rider

Yepyeni 6,3 metre uzunluğundaki Bow Rider, 200 BR ve 230 BR arasında yer alıyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun tekneyi bulmak için daha fazla seçenek sunuyor. Teknelerin tasarımı, AMT'nin yeni çağ şeklini takip ederek daha verimli alan kullanımı ve mükemmel sürüş özellikleri sunuyor. Tekne, iyi düşünülmüş detaylara sahip modern ve şık. İç geniş depolama bölmeleri ve yedi kişilik koltuklar ile geniştir.

210 BR, AMT'nin ünlü “her zaman kıyıya” yapısına sahiptir. Bu, teknenin suyla dolmaya başlasa bile yüzdüğü anlamına gelir. Bu özellik AMT teknelerini daha güvenli hale getirir ve sizi her zaman en yakın kıyıya götürür.

Tüm AMT tekneleri gibi, 210 BR de kapsamlı bir standart ekipman seviyesine sahiptir. Buna örneğin bir Raymarine Axiom 9 "navigasyon paketi, Dryfeel-minder seti, kıç kanopi, hidrolik direksiyon, çapa ve çamurluklar dahildir. Tüm AMT teknelerinde Securmark hırsızlık önleme işareti bulunur. Kapsamlı standart ekipmana ek olarak tekne de mümkündür şezlong, çekmece buzdolabı, gösterge ekranlı trimtablar, basınçlı su sistemi ve hoparlörlü medya oynatıcı gibi geniş bir aksesuar yelpazesine sahiptir.

Tüm AMT tekneleri Kontionlahti Finlandiya'da tasarlanmış ve üretilmiştir.

TEKNİK DETAYLAR

Uzunluk 6,30 m
Genişlik 2,40 m
Ağırlık 950 kg
Yolcu sayısı 7
Güç 135-200
Deadrise 20 °
Kendiliğinden tahliye √
Kasa GRP
Koltuk GRP
Plaj konsolu GRP
Korkuluk HST
Güverte GRP
Rüzgar kesici Cam
Yakıt tankı 140 l

Nakliye alıcıya aittir.

Yorumlar

Yorum Yap

AMT 210 BR + Honda Bf 135 Tekne

AMT 210 BR + Honda Bf 135 Tekne