Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

INVERTÖRLER
INVERTÖRLER

İnvertör Cihazları

İnvertör cihazları, en genel şekilde devrelerdeki frekansları düzenleyen ve bu sayede enerji tasarrufu yapılmasını sağlayan aletlerdir. Alternatif akımı doğru akıma, doğru akımı da alternatif akıma çevirebilirler. 3 fazlı çalışma sistemine sahip olan invertörler, gerilim ve frekansları düzgün bir şekilde ayarlamak için kullan...

İnvertör Cihazları

İnvertör cihazları, en genel şekilde devrelerdeki frekansları düzenleyen ve bu sayede enerji tasarrufu yapılmasını sağlayan aletlerdir. Alternatif akımı doğru akıma, doğru akımı da alternatif akıma çevirebilirler. 3 fazlı çalışma sistemine sahip olan invertörler, gerilim ve frekansları düzgün bir şekilde ayarlamak için kullanılır. Nitekim ismi de zaten kelime anlamı olarak “frekans değiştirici” anlamına gelmektedir. Tüm invertör modelleri; 12V, 24V ve 48V doğru akıma sahip akü voltajını 230V alternatif akım 50 Hz voltajına çevirebilme özelliğine sahiptir. Enerji tasarrufu temel kullanım amaçları olsa da, invertör çeşitleri elektrik dalgalanmalarını azaltma ve kesintisiz, temiz enerji sağlama görevini de üstlenebilir.

İnvertör Modelleri ve Fiyatları

İnvertörler, 0.5 ile 2.000 Hz arasında düzenleme yapabilir. Gerilim dalgalanmalarını ortadan kaldırdıkları için, invertörlere bağlı şekilde çalışan cihazların verimliliği ile kullanım ömürleri uzar. En önemlisi de, daha az enerji ile çalışmaları mümkün olur. Sanılanın aksine, invertör modelleri elektrik enerjisi üretmek için kullanılmaz. Yani jeneratörler gibi alternatif bir enerji kaynağı değillerdir. 12 V kapasiteli bir aküye bağlı olarak çalışırlar ve bu aküden gelen enerjiyi 220 V alternatif akıma çevirirler. Pek çok farklı sektör ve sanayide kullanım alanları vardır. Fiş Jeneratör, güç ve enerji çözümleri bakımından ihtiyaç duyduğunuz tek adres olarak, en uygun invertör fiyatları ile dünya markalarına ait kaliteli ve uzun ömürlü invertörleri satışa sunmuştur.

Daha Fazla

INVERTÖRLER  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.