Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

BAHÇE MAKİNELERİ
BAHÇE MAKİNELERİ

Çiftçinin her zaman dostu olan FİŞ Jeneratör, bağ ve bahçeler için özel üretilen makineleri kapınıza getiriyor. Yerel ve uluslararası bağ ve bahçe işleri için geliştirilmiş tüm ürünleri bu kategoride inceleyebilirsiniz.FİŞ Jeneratör farklı kategorilerde yüzlerce ürününü beğeninize sunuyor.Bahçe makilerini kolay ödeme sistemleri ile kapınıza geti...

Çiftçinin her zaman dostu olan FİŞ Jeneratör, bağ ve bahçeler için özel üretilen makineleri kapınıza getiriyor. Yerel ve uluslararası bağ ve bahçe işleri için geliştirilmiş tüm ürünleri bu kategoride inceleyebilirsiniz.FİŞ Jeneratör farklı kategorilerde yüzlerce ürününü beğeninize sunuyor.Bahçe makilerini kolay ödeme sistemleri ile kapınıza getiriyoruz. Kademe ayarlı, sabit hız özellikli onlarca bahçe makinesi sayesinde bahçede bağda yürüttüğünüz tüm işler artık çok kolay ! Bu makinelerin farklı işler için özel geliştirilen modellerini bahçe makineleri kategorisinden temin edebilir, güvenilir ticaretin merkezi FİŞ Jeneratör güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Bahçede bağda çalışmanın, ağaçlarınızın sağlığına etki ederek verimini etkilediği uzmanlarca dile getirilmektedir. Ağaç altı çözümler olan çapa veya ot biçme işçiliğini azaltacak makineler  kivi, üzüm, bodur meyve gibi sıralı yetiştiricilik yapan üreticiler için çok önemlidir. Doğru makineyi seçmek, ağaçları ve toprağı havalandırmak, işçilik ücretini azaltmak,yabani otları bertaraf etmek hasadı etkileyen çok önemli bir unsurdur. 

Traktör gücü ile çalışan bahçe makineleri, en az güçle maksimum verimi almak için tasarlanmışladır. Bu sayede bahçenizin büyüklüğü ne olursa olsun işinizi hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Kuyruk milinden güç alan bu makineler her zaman bahçe işlerine hazırdır !

Dal süpürme, dal kırma, dal-sap parçalama makinelerini bu kategoride inceleyebilir, güvenilir alt yapımız ile satın alabilirsiniz. Budama ve çeşitli nedenlerle bahçenizde yer kaplayan ağaç atıklarını bu sayede bertaraf edebilirsiniz. Aynı zamanda bio-atık da denilen bu parçaları dilerseniz parçalayarak toprağa gübre olmasını sağlayabilir, dilerseniz bir araya getirip istifleyerek evinizde, deponuzda saklayabilir, kışın sobanızda yakabilirsiniz.

Bahçe makinelerinin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabileceğiniz kategoride farklı performanslara sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri Kadıoğlu, Orizzonti gibi markaların ürünleri arasından temin edebilirsiniz. 


Daha Fazla

BAHÇE MAKİNELERİ  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.