Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

YARDIMCI ÜRÜNLER
YARDIMCI ÜRÜNLER

Bu kategoride, Husqvarna Motorlu testereler için özel olarak geliştirilmiş orjinal zincirleri, kılavuzları ve rimleri inceleyebilir, detaylı açıklamalarına bakarak size en uygun modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

YARDIMCI ÜRÜNLER  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Alt Kategoriler

 • KILAVUZLAR
  KILAVUZLAR

  Husqvarna motorlu testereler için özel olarak geliştirilmiş kılavuzlardır. Orjinal Husqvarna kılavuzlarını kullanarak motorlu testerenizin ilk günkü gibi kesim yapmasına devam edebilirsiniz.

  KILAVUZLAR kategorisinin alt kategorilerindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.


 • ZİNCİR DİŞLİSİ VE RİMLER
  ZİNCİR DİŞLİSİ VE RİMLER

  Bir motorlu testerenin kalitesi zincirinin kalitesi ile doğru orantılıdır.Husqvarna motorlu testereler ile en düzgün ve sürekli kesime sahip olursunuz. Buna erişmek için motorlu testerenizin bakımlı olması, zincir gergisinin belirtildiği gibi olması gerekmektedir.

  Elbetteki her parçanın bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Zincir dişlileri ve rimler de bunlardan bazılarıdır. Orjinal Husqvarna zincirleri kullanarak motorlu testerenizin ilk günkü gibi kesim yapmasına devam edebilirsiniz.

  ZİNCİR DİŞLİSİ VE RİMLER kategorisinin alt kategorilerindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.