Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

HUSQVARNA AUTOMOWER
HUSQVARNA AUTOMOWER

Çim biçme makineleri her zaman insan gücüne ihtiyaç duyar mı ? Belli periyodlarla çimlerinizi kesmek, çimlerinizin sağlığı için çok önemlidir. Bu amaçla bahçenizde mutlaka çim biçme makinası bulundurmalısınız. Bu sayede aynı filmlerdeki gibi güzel, bakımlı bahçelere sahip olabilirsiniz. Bu bahçelerin de sırrı zaten bakım. Peki size artık çim biç...

Çim biçme makineleri her zaman insan gücüne ihtiyaç duyar mı ? Belli periyodlarla çimlerinizi kesmek, çimlerinizin sağlığı için çok önemlidir. Bu amaçla bahçenizde mutlaka çim biçme makinası bulundurmalısınız. Bu sayede aynı filmlerdeki gibi güzel, bakımlı bahçelere sahip olabilirsiniz. Bu bahçelerin de sırrı zaten bakım. Peki size artık çim biçmenin de akıllı hale geldiğini söylesek. Uzun yıllarca kullanılan bir teknoloji olan robotik çim biçme makineleri Husqvarna kalitesi ile artık ülkemizde.

İlk örneğini 1998 yılında Automower G1 ile pazara sunan Husqvarna, o günden bu günlere dek aynı temel prensiplerle daha büyük alanlarda çalışabilen farklı Automower Robotik Çim Biçme Makinelerini beğeniye sunmaktadır. İlk G1 modeli herkesi şaşırtacak şekilde bataryasını şarj etmek için istasyonunu kendi başına dönebilen bir makine olarak yeni bir çığır açtı.

Robotik çim biçme makinesi insana ihtiyaç duymadan kendi başına çimleri biçen, bu süreç içerisinde şarjı bitince otomatik olarak dolum istasyonuna kendiliğinden dönen ve dolum sonrası tekrar görevine göre çim biçme işlemine yaz-kış demeden devam bir makinedir. İnsana ihtiyaç duyduğu tek zaman kurulum aşamasıdır. Kesilmesi gereken çimlerinizin bulunduğu alanı özel kablolarla toprak altından belirlenmesini takiben yapılan ilk ayarlama sonrası, robotik çim biçme makinesi Automower artık aileninizin bir ferdi olarak bahçedeki kulübesinde yaşamaktadır.

Automower'ın avantajlarını şöyle sıralamak mümkündür

- Fiziksel iş gücünü ortadan kaldırır.

- Rastgele, çim uzunluğu esaslı bir güzergah izlediğinden çim kaplı alanınınızın harika bir görünüme kavuşmasını sağlar.

- Sürekli kesim halinde olduğundan (ya da sizin belirlediğiniz zaman dilimleri içerisinde) çimlerinizin sağlıklı ve kaliteli bir görünümde olasını sağlar.

- Çimlerin üzerinden milimetrik kesim yaptığından zemine düşen çimler bir nevi gübre vazifesi görerek çimlerinizin ömrünü uzatır, sağlıklı büyümesini sağlar.

- Kesilen çimleri görerek keyfiniz artar.

- Sessiz çalışır, çevreyi rahatsız etmez.

- Bakımı ve temizliği kolaydır, az yer kaplar.

- Kaybolma ve çalınma ihtimaline karşı alarm sistemi ile donatılmıştır. Çalışma esnasında yerden kaldırıldığında yüksek sesle alarm çalar.

- Mantarlama yapmaz.

- İşçilik giderlerini ortadan kaldırır.

- Çevre dostudur.

- Düşük enerji tüketimi sunar.

- Biçme sonrası artık bırakmaz (bahçe artığı, çöp kutusuna çöp atmak için gidip-gelme zahmeti yoktur)

- İstenmeyen otların büyümesini azaltır.

- Daha az gübre gerektirir.

HUSQVARNA AUTOMOWER kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz. Demo talepleriniz için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla

HUSQVARNA AUTOMOWER  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.