Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

HAZIR GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ
HAZIR GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ

Hazır Güneş Enerjisi Sistemleri

Hazır güneş enerjisi sistemleri, güneş panelleri ve ilgili tesisatı ile birlikte satılan paket ve anahtar teslim sistemlerdir. Güneş panelleri, bilindiği üzere güneş enerjisini soğuran pek çok hücreye sahip olan aletlerdir. Soğurulan güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürürler. Sanılandan çok daha verimli ...

Hazır Güneş Enerjisi Sistemleri

Hazır güneş enerjisi sistemleri, güneş panelleri ve ilgili tesisatı ile birlikte satılan paket ve anahtar teslim sistemlerdir. Güneş panelleri, bilindiği üzere güneş enerjisini soğuran pek çok hücreye sahip olan aletlerdir. Soğurulan güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürürler. Sanılandan çok daha verimli ve uygun fiyatlı bir enerji ve ısıtma çözümüdür. Doğru paneller seçilir ve belirli bir kalite seviyesinin altına inilmezse, yalnızca 6 panel ile dahi ortalama büyüklükte bir evin enerji ihtiyacı karşılanabilir. 30 panellik bir hazır güneş enerjisi sistemi ise, tüm bir apartmana yetecek kadar elektrik üretebilmektedir. Sanılanın aksine, panellerin daima güneş almasına da gerek yoktur. Mevsimlere bağlı olarak farklı açılara çevrilerek, her mevsim ihtiyaçları olan enerjiyi almaları sağlanabilir.

Hazır Güneş Enerjisi Sistemi Fiyatları

Hazır güneş enerjisi sistemleri, kelimenin tam anlamıyla bir paket çözümdür. Tesisat içindeki her parçayı ayrı ayrı satın almanıza gerek kalmaz. Bu sayede hem hazır güneş enerjisi sistemi fiyatları daha uygun bir hale gelir ve hem de kısa süre içinde sistemi kullanmaya başlamanız mümkün olur. Bu sistemler, fotovoltaik ve termal olmak üzere iki farklı teknoloji kullanmaktadır. Hangi teknolojinin ve hangi sayıda panelin size uygun olduğuna bir uzmanın yardımıyla karar vermeniz en doğrusudur. Fiş Jeneratör uzmanları size hem tavsiyede bulunabilir ve hem de eviniz veya binanızın hazır güneş enerjisi sistemini baştan sona kurabilir.

Daha Fazla

HAZIR GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.