Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

ÇAYIR BİÇME MAKİNELERİ
ÇAYIR BİÇME MAKİNELERİ

Çayır biçme makinesi; çok amaçlı kullanımı olan bir makinadır. Özellikler dağlık alanlarda yabani ot, ağaç altı ot kesimi yapmasının yanı sıra kuru ot üretimi ve arazi temizleme için kullanılmaktadır. Tarım faaliyetleri arasında önemli bir iş olan otla mücadele, yabani otların üretim alanından çıkarılması her çiftçinin ilgilenmesi gereken bir iş...

Çayır biçme makinesi; çok amaçlı kullanımı olan bir makinadır. Özellikler dağlık alanlarda yabani ot, ağaç altı ot kesimi yapmasının yanı sıra kuru ot üretimi ve arazi temizleme için kullanılmaktadır. Tarım faaliyetleri arasında önemli bir iş olan otla mücadele, yabani otların üretim alanından çıkarılması her çiftçinin ilgilenmesi gereken bir iştir. Farklı kesim genişliğinde ve motorlarla donatılmış kullanışlı çayır biçme makine çeşitlerini Fisjenerator.com’da bulabilirsiniz.İstediğiniz bıçak ağzına göre modelleri değişen çayır biçme makinesi seçmek oldukça çok önemlidir. Diğer önemli husus ise çayır biçme makinesinden tam verim almak için nasıl dizayn edildiği, sapların ergonomisi ve bıçak açısının ot kesimine uygunluğu da göz önüne alınmalıdır. Teknik ve tasarım mantığı ile bakacağınız ve amaca uygun en elverişli marka ve modelleri fisjenerator.com'da çayır biçme makineleri kategorisinde inceleyebilirsiniz.

Dikey eğimli alanlarda dahi çalışmak için uygun,çift tekerlekli ve güçlü benzinli veya dizel bir motorla donatılmıştır.

ÇAYIT BİÇME MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ÇAYIR BİÇME MAKİNELERİ  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.