Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

EL TRAKTÖRLERİ
EL TRAKTÖRLERİ
Grillo, Pubert, Taral gibi dünyaca ünlü makine üreticilerinin eseri olan el traktörleri en hesaplı ve en hızlı şekilde FisJenerator.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor.
İstediğiniz el traktörünü bütün özelliklerini inceleyerek sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tarım faaliyetleri toprağa düşen ilk damla ile başlar toprakla biter. El tr...
Grillo, Pubert, Taral gibi dünyaca ünlü makine üreticilerinin eseri olan el traktörleri en hesaplı ve en hızlı şekilde FisJenerator.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor.
İstediğiniz el traktörünü bütün özelliklerini inceleyerek sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tarım faaliyetleri toprağa düşen ilk damla ile başlar toprakla biter. El traktörü toprağın havalandırılması toprağın havayla buluşması için çok önemlidir. İlaçlama, budama gibi işlemleri yapmış olmanıza rağmen toprağı el traktörü ile buluşturmadıysanız, ekim zamanı dahil sulama doğru debide ve sıklıkla yapılsa dahi havalandırılmış toprağa yapılacak ekim kadar verimli bir hasat olamamaktadır. Toprak içinde yapılacak tüm işler için toprağın işlenip havalandırılması gerekmektedir. Ve bunun de için çapalanmalıdır. Her türlü arazide ister büyük olsun ister geniş isterse de küçük, elle ve işçilerle yapılması durumunda çapalama faaliyeti günler alacaktır. El traktörleri bu süreyi saatlere çekerek kısa sürede toprağı havalandırmanızı sağlar.Kullanışlı, hızlı ve verimli bir çapalama işlemi isteyen çiftçiler, büyük el traktörlerini tercih etmektedir. Benzinli ve Dizel modelleriyle el traktörleri geniş ve güçlü motor seçenekleri sunmaktadır.

El traktörleri, verim artırıcı makineler gibi işlevseldir. Fazla yer kaplamaz, istenildiğinde çıkarılarak çalıştırılabilir. Sizi elle yapılan çapa faaliyetleri esnasında hava değişikliklerinden korur,ve büyük bir zahmetten kurtararak hasat zamanı en yüksek verimi almanızı kolaylaştırır. Her türlü zorlu arazi koşuluna uygun, 17 beygir güce kadar erişen çok büyük el traktörleri vardır. Bu büyük ve dizel motorla donatılmış el traktörlerine römork dahi takılıp dağ tepe dinlemeden trafiğe kapalı yerlerde yük taşıyabilirsiniz. Büyük çapa makinelerinde farkı ise, tekerleklerini hiç çıkarmadan tüm işlerinizi yapabilirsiniz.Şanzıman sistemli üretilen el traktörleri toprak zeminde kolaylıkla çalışmak üzere üretilmiştir; ağaç altı, sıra arası, geniş alan çapalamaları için insan yükünü azaltan ve son derece hızlı ve verimli bir çapalama işlemi vadeden el traktörleri, vites sistemleri sayesinde kullanıcısını hiç yormadan görevini tamamlar. Gidonu ters dönerek her iki yönde çalışan modelleri bulunmaktadır. Gidonu dönen el traktörlerine, üretici firmanın ürettiği farklı aksesuarlar ve ataşmanlar sayesinde farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz.
Benzinle çalışan el traktörleri bol ve ucuz yedek parça imkanı gözetilerek üretililirken yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak atlatılabilir, özellikle el traktörleri yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce tarla bir el traktörü vasıtası ile sürülebilir ve makinenizde hiçbir sorun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.
EL TRAKTÖRLERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

EL TRAKTÖRLERİ  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.