Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

KAR KÜREME MAKİNELERİ
KAR KÜREME MAKİNELERİ
Kış aylarında kar yağışı ardından kapanan yollar, çalışmayan arabalar ve diğer tüm soğukla ilgili sorunları hepimiz yaşıyoruz. Zaman oluyor ki eve girmek bile hatta eve ulaşmak bile başlı başına bir can sıkıntısı oluyor. Şehirlerarası veya şehir içinde, kaliteli bir ulaşımı en karlı kış gününde yaşamak hepimizin dileğidir. Fakat bazı durumlarda ...
Kış aylarında kar yağışı ardından kapanan yollar, çalışmayan arabalar ve diğer tüm soğukla ilgili sorunları hepimiz yaşıyoruz. Zaman oluyor ki eve girmek bile hatta eve ulaşmak bile başlı başına bir can sıkıntısı oluyor. Şehirlerarası veya şehir içinde, kaliteli bir ulaşımı en karlı kış gününde yaşamak hepimizin dileğidir. Fakat bazı durumlarda yerel idarenin, kamu kuruluşlarının çalışmaları yetersiz olabilmektedir. Yolu açmak için bir çok alet bulunmaktadır. Bu aletler sayesinde insan eliyle veya bu iş için özel dizayn edilmiş makinalarla ulaşımı sorunsuz hale getirmek artık çok kolay hale gelmiştir.

Kar küreme makineleri, bahçeniz, fabrikanız, oteliniz gibi yoğun kar yağışı ardından ulaşılması zor olabilen yerlerdeki kar kütlesinin özel bir teknik ile püskürterek yolunuzu açmaktadır. Bu makinalar içindeki helezon vasıtasıyla öncelikle önündeki kar kütlesini kırar ve bunu özel tertibatı sayesinde aktarma organlarına iletir. Makine içinde toplanan kar parçaları bacadan istenildiği yöne doğru püskürtülür.
Her bütçeye uygun kar küreme makinaları bulunmaktadır. Kullanılacak yer engebeli ise paletli tip modelleri tercih edebilirsiniz. Paletli kar küreme makineleri ile zorlanmadan bir kerede işinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı çim biçme makinesi veya çapa makinesi gibi yönetilmektedir. Eğer makine arkasından gelerek yönetmek istemezseniz ATV önüne takılan modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede 4 tekerlikli bir arazi aracı ile karı kütlesini yolunuzdan temizler, rahat bir ulaşım imkanına erişirsiniz. Ayrıca arabaların önüne takılarak da kar küreme makinaları bulunmaktadır. Aracınız zorlu kış şartlarına uygunsa ve motoru da güçlüyse pekala bu tip bir makine de işinizi görecektir.

Güçlü benzinli motorlarla donatılmış kar küreme makineleri bol yedek parça imkanına sahiptir.Yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak geride bırakılabilir, özellikle yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce araziyi tek bir kar küreme makinesi vasıtası ile üzerindeki karı temizleyebilirsiniz. Makinenizde hiçbir sorun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

KAR KÜREME MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

KAR KÜREME MAKİNELERİ  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.