Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

ÇİT BUDAMA MAKİNALARI
ÇİT BUDAMA MAKİNALARI

Çit budama makineleri, çit bitkilerinin biçilip düzeltilmesi amacıyla park, bahçe ve benzeri alanlarda kullanılan bir makinedir.Halk arasında lükstrüm adı ile bilinir. Çit düzeltme makinesi iki farklı motor tipine göre farklı modellere ayrılır. Benzinli çit düzeltme makinaları ve elektrikli çit düzeltme makinaları olarak şekillenir. Elektrikli m...

Çit budama makineleri, çit bitkilerinin biçilip düzeltilmesi amacıyla park, bahçe ve benzeri alanlarda kullanılan bir makinedir.Halk arasında lükstrüm adı ile bilinir. Çit düzeltme makinesi iki farklı motor tipine göre farklı modellere ayrılır. Benzinli çit düzeltme makinaları ve elektrikli çit düzeltme makinaları olarak şekillenir. Elektrikli makinelerde 220 Volt ile çalışan ve 12-24 Volt aküyle çalışan modeller bulunmaktadır. Diğer benzin motorlu testere ve motorlu tırpan makinelerindeki gibi, çit budama makinaları da iki zamanlı motorla çalışmaktadır.

Benzinli çit budama makinaları, motor gücünü kesici uçlara aktaran organlarının iyi çalışması sayesinde sahada budama işlerini hızlıca yapar. Elektrikli çit budama makinelerinden daha yüksek performansa sahiptir. Elektriğin olmadığı yerlerde benzinli çit budama makinesi tercih edilmelidir. Bu tercih, tabii ki elektrikli çit budama makinelerinin düşük performanslı olduğu anlamına gelmemelidir. Eğer budayacağınız çitlerin alanı küçükse benzinli çit budama makineleri size biraz daha fazla maliyet çıkaracaktır. Bu sebeple elektrik varsa elektrikli çit budama makinelerinden veya akülü çit budama makinelerinden istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Bu makinelerin hafif olması sebebiyle kullanıcısı en uzun süre çalışabilir. 90 metreye kadar mesafelere bir ara kablo ile sorunsuz erişebilirsiniz. Uzak mesafeler için ise akülü modeller kullanım kolaylığı sayesinde hızlıca yaygınlaşıyor. Çevreci yapısıyıla benzin tüketmeden de çit budamak çok kolay hale geliyor. 2 zamanlı motorun sesine kıyasla sadece çit budama sesini duyacağınız gibi performansları da size beklentinizi karşlıayacaktır. İşiniz bittikten sonra bataryasını şarj ederseniz bir sonraki kullanıma hazır olacaktır. Çit biçme makinaları ve makasları da bahçelerin, parkların, benzinliklerin, fabrikaların v.b. tüm alanların düzeni için kullanıldığında güzel bir insan eliyle oluşmuş sanat eseri ortaya koyacaktır. Ancak hangi ürünü alacağınızı bilmiyorsanız rastgele bir seçim yapmamalısınız. Hemen yukarıda bulunan telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek destek alınız. Sizin için en ideal ürünü seçebilmek için yardımcı olmak isteriz.

ÇİT BUDAMA MAKİNALARI kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ÇİT BUDAMA MAKİNALARI  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.