Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ
ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ

Çim biçme traktörü, büyük alanlarda çim biçme amacıyla üretilmekte olan bir çim biçicidir. Üzerinde binici ile kullanılmaktadır.Üzerinde çok güçlü motorlar ve geniş açılı kesim bıçakları sayesinde belli bir hızda en  fazla seviyede çimi biçerek üzerindeki hazneye doldurur. Güçlü ve dayanıklı olan bu model çim biçiçiler, aynı zamanda üretici firm...

Çim biçme traktörü, büyük alanlarda çim biçme amacıyla üretilmekte olan bir çim biçicidir. Üzerinde binici ile kullanılmaktadır.Üzerinde çok güçlü motorlar ve geniş açılı kesim bıçakları sayesinde belli bir hızda en  fazla seviyede çimi biçerek üzerindeki hazneye doldurur. Güçlü ve dayanıklı olan bu model çim biçiçiler, aynı zamanda üretici firmanın makine için özel geliştirdiği aksesuarlarla farklı amaçlarla da kullanılabilir.Örneğin kar küremesinde veya süpürme işlemlerinde kullanılabilir.

Hız ve yön değiştirme imkanı sunan hidrostatik şanzıman bu modellerin olmazsa olmazıdır. Alçak ve yüksek çim biçme kesim ayarları bulunmaktadır.

Çim traktörleri ile büyük bahçelerde kısa sürede istenilen boyutlarda çim kesimi yapabilirsiniz.

ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.