Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

ÇAPA MAKİNELERİ
ÇAPA MAKİNELERİ

Grillo,Loncin,Honda, Antrac, Yağmur, Kaan, Datsu, Weima, Taral, Einhell, Pubert, Oleo-Mac, İkra gibi dünyaca ünlü makine üreticilerinin elinden çıkan çapa makineleri, en hesaplı ve en hızlı şekilde FisJenerator.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor. Kurulduğumuzdan bu yana tüm makineleri ihtiyacınıza en uygun şekilde sipariş verebileceğiniz şekild...

Grillo,Loncin,Honda, Antrac, Yağmur, Kaan, Datsu, Weima, Taral, Einhell, Pubert, Oleo-Mac, İkra gibi dünyaca ünlü makine üreticilerinin elinden çıkan çapa makineleri, en hesaplı ve en hızlı şekilde FisJenerator.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor. Kurulduğumuzdan bu yana tüm makineleri ihtiyacınıza en uygun şekilde sipariş verebileceğiniz şekilde hesapladık.İstediğiniz çapa makinesini bütün özelliklerini inceleyerek sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tarım faaliyetleri toprakla başlar toprakla biter. Kaliteli bir çapa makinası sayesinde toprağın havalandırılması toprağın havayla buluşması için çok önemlidir.Herşeyi yapmış olmanıza rağmen toprağı çapa makinesi ile buluşturmadıysanız, ekim zamanı dahil sulama doğru debide ve sıklıkla yapılsa dahi havalandırılmış toprağa yapılacak ekim kadar verimli bir hasat olamamaktadır. Tohum ekimi yapılacak arazi önceden işlenip havalandırılarak tohum ekilmeden önce nizami teknik şartlara göre hazırlanmalıdır. Ve bunun de için çapalanmalıdır. Her türlü arazide ister büyük olsun ister geniş isterse de küçük, elle ve işçilerle yapılması durumunda günler alacaktır. Çapa makineleri bu süreyi saatlere çekerek kısa sürede toprağı havalandırmanızı sağlar.Kullanışlı, hızlı ve verimli bir çapalama işlemi isteyen çiftçiler, çapa makinelerini tercih etmektedir. Hobi bahçenizde benzinli veya elektrikli çapa makinelerini inceleyebilirsiniz.Çapa makineleri, diğer verim artırıcı makineler gibi küçük ve işlevseldir. Fazla yer kaplamaz, istenildiğinde çıkarılarak çalıştırılabilir. Sizi elle yapılan çapa faaliyetleri esnasında hava değişikliklerinden korur,ve büyük bir zahmetten kurtararak hasat zamanı en yüksek verimi almanızı kolaylaştırır. Güçlü çapa tipi motorlarla donatılan çapa makineleri, benzinli ve dizel seçenekleri ile göz doldurmaktadır. her türlü zorlu arazi koşuluna uygun, 15 beygir güce kadar erişen çok büyük çapa makineleri vardır. Bu büyük ve dizel motorla donatılmış çapa makinelerine römork dahi takılıp dağ tepe dinlemeden trafiğe kapalı yerlerde yük taşıyabilirsiniz. Şanzıman sistemli üretilen çapa makineleri toprak zeminde kolaylıkla çalışmak üzere üretilmiştir; ağaç altı, sıra arası, geniş alan çapalamaları için insan yükünü azaltan ve son derece hızlı ve verimli bir çapalama işlemi vadeden çapa makineleri, vites sistemleri sayesinde kullanıcısını hiç yormadan görevini tamamlar. Benzinle çalışan çapa makineleri bol ve ucuz yedek parça imkanı gözetilerek üretililirken yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak atlatılabilir, özellikle çapa makineleri yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce tarla bir çapa makinesiyle sürülebilir ve makinenizde hiçbir sroun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederk uzun yıllar kullanabilirsiniz.

ÇAPA MAKİNELERİ kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

ÇAPA MAKİNELERİ  Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.